Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is álmodtatok már így?...

Ti is álmodtatok már így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem igazán az álomfejtéshez kapcsolódik a kérdésem, hanem arra lennék kíváncsi, hogy ti is csókolóztatok-e már úgy álmotokban, hogy azt valósághűen éltétek át. Tehát éreztétek a partner ajkainak puhaságát, stb.

Én nem minden ilyen jellegű álmot élek így meg, néha csak külső szemlélőként vagyok jelen, vagy csak tudom, hogy csókolózok álmomban, de nem érzem (a partner sosem ugyan az). Viszont amikor érzem, az egy különleges érzés. Ti is életetek már meg így álmot?



2012. jún. 29. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ma este csókolóztam Megint álmomban:D ez már nem az első ilyen álom, de annyira valósnak tűnik mert érzem a partner ajkát aki nem tudom, hogy ki..Ha még nem csókolóztál valóságban akkor a kíváncsiság miatt álmodod ezt, vagy csókhiány ilyenekre tippelek..:D unokatesómmal aludtam este (fiú) reggel megis kérdeztem tőle, hogy nem ő csókolt-e meg, mert annyira valósak ezek az álombeli csókok:D
2012. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

2 nappal ezelőtt álmodtam, hogy megcsókolt egy fiú, aki nagyon tetszik. Annyira valósághűnek tűnt, hogy amikor felkeltem, 10 percbe telt még teljesen felfogtam, hogy csak álom volt. Éreztem az ajkait, a nyelvét és mindent..nagyon jó volt.:D Utána nagyon rosszul éreztem magam, mert nagyon jó lett volna, ha megtörténik:/

(nem csak csók volt, hanem jártunk :D)

2012. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!