Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sokszor ölésről?

Miért álmodok sokszor ölésről?

Figyelt kérdés

Vagyis arról hogy kicsinálok valakit. Most kettő konkrét maradt meg a fejemben.


1. Van egy levelezőbarátom de még sose találkoztam vele.. ő lány nem is tudom hogy néz ki. Viszont az álmomban megjelent. Biztosan tudom hogy ő volt az. Itt voltunk nálam. Beszélgettünk, nevetgéltünk... amikor egyszer csak elkaptam a torkát és megfojtottam... arra ébredtem h a kezemmel szorítom a párnát.. és a legrémisztőbb az egészben hogy jó érzés volt :((


2. Itt egy ismeretlen lány volt.... arra emlékszem hogy pisztolyt szorítok a fejéhez... de inkább úgy döntöttem hogy egy acélrudat küldök a fejébe.... itt riadtam fel... ez nem volt annyira jó érzés de nem is remegtem meg nem is voltam leizzadva szóval ez se rémálom volt.


Miért vagyok ilyen beteg? :(( 18/F


2012. jún. 29. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Megszállt egy démon.Meg kell keresned a helyi megtisztítót mielőtt ezek a szörnyűségek valósággá nem válnak.

Tóth Jakab, démonológus

2012. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
most hosszú lenne elmagyarázni a természetfelettiről és a vallásokról alkotott nézeteimet.. de azért kösz a tanácsot!
2012. jún. 29. 23:23
 3/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez nem hit kérdése...
2012. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
oké én tiszteletben tartom hogy te minden hiszel.... de azért megérted hogy szkeptikus vagyok és nem hiszek el mindent.
2012. jún. 29. 23:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Rendben, az én lelkiismeretem tiszta, mivel figyelmeztettelek.
2012. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nemkell varázslóhoz menned, akár egy pszichológus tanácsát is kérheted erről, lehet hogy mostanában idegesebb vagy és ez álmaidban jön elő stb
2012. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sok lövöldözős film talán. Vagy titkon aggresszív vagy. Se démon, se egyéb ezoterikus dolog nem játszik ebben közre.
2012. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 KMJ ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak érdekel téged az ölés érzése, tudat alatt, vagy tudatosan.
2012. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát ez az ... hogy érdekel a dolog... milyen érzés lehet elvenni valakinek az életét? milyen érzés lehet eldönteni hogy valaki éljen e vagy meghaljon.... de miért érdekelnek ezek? nincs elfojtott agresszióm... jól élek... megvan mindenem... jól tanulok.. mégis ha jön szembe valaki az utcán az az első gondolatom hogy milyen könnyen meg tudnám ölni.
2012. júl. 2. 00:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet nézel.
2012. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!