Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Mit jelent?

Miért álmodtam ezt? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, edzőtáborokból ismerem. /200 km van köztünk így tényleg max. ilyenkor futunk össze vagy valami különleges alkalomkor/ köztünk majd 20 év van.

Azt álmodtam, hogy nem bírtam eldönteni, hogy hova menjek továbbtanulni. /melyik városba/ De aztán valahogy mégis a közelébe kerültem majd összejöttünk és terhes lettem. Majd azt az álmomban azt álmodtam, hogy megszültem egy néger gyereket /mindketten fehérek vagyunk/ aztánodajött az orvos, hogy 3 feje van. Aztán felriadtam álmomban és próbáltam ébreszgetni aztán úgy kell fel , hogy két jobb keze volt. És erre ébredtem.



2012. jún. 30. 05:10
 1/2 anonim ***** válasza:
ti komolyan azt hiszitek, hogy az álmoknak vannak extrajelentéseik? olyanokat röhögök mindig az ilyen kérdéseken
2012. jún. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Ennyi. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Jelen esetben csak zagyvaságokat álmodtál, aminek semmi mögöttes tartalma.
2012. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!