Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmok beteljesülnek?

Az álmok beteljesülnek?

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat egy dolog, és próbálok sok mindent megtenni azért, hogy sikerüljön a dolog. Aztán a múlt héten álmomban valóra vált. Akkor az életben is valóra válik?
2012. jún. 30. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért válna valóra? -.-" Azért álmodtál a dologról, mert az álom ételmetlen képek sorozata, tehát mivel foglalkoztatott a dolog ezért ezeket amit hallottál/gondoltál az agyad feldolgozza. Tehát: sokat gondolsz a fagyira, fagyival is álmodsz. ( amúgy az ember többször is álmodi, csak elfelejti!!)Nem kell ezekbe semmit sem belemagyarázni!!!
2012. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy valóra válik, mert nálam az utóbbi 1évben 10ből 9 álom valóra vált!
2012. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álomfejtő Főhekus válasza:


Nos biztos újdonságként fog hatni, de álmaidban az általad minden módot tapasztalt dolgok, vágyak és félelmek jelennek meg. Alvás során az agy az idők során bevitt információkat dolgozza fel, így nem véletlen, hogy ez is megjelent az álmodban. Az, hogy miként jelenik meg, lényegtelen, a valós dolog elferdülhet, de ugyanúgy le is folyhat az esemény, mint amint te ismered.

De konkrétan jósló álmok nincsenek. Amit megálmodsz, nem fog valóra válni, hacsak nem egy várt, tudott, kikövetkeztethető eseményről van szó. De ez sem jóslás, csak logika. Éljen a logika! :D

2012. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, még nem szexeltem egy brit színésszel sem. XD Nekem nem teljesülnek be ezek szerint. Nem én vagyok a kiválasztott. :D
2012. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!