Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet ő a valóságban is?...

Létezhet ő a valóságban is? Ha nem ismerem, akkor hogy tudtam róla álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy először ültem valami veszélyes vizicsúszdán sok emberrel,főleg férfiakkal.Aztán történt egy baleset,meghalt egy ember,hordágyon vitte ki egy nő.Aztán utána hirtelen a saját lakásunkban találtam magam.Ott ültünk a nappaliban hárman.A harmadik személy jelenlétét erősen éreztem.Ott ülhetett valahol mögöttem.Keresztanyám(aki rengeteget bántott engem lelkileg),meg anyám,meg én,meg az a rejtélyes idegen fiú ültünk ott.Aztán keresztanyámnak beszéltem valamiért a szeretet fontosságáról,közben keresztanyám kiment a nappaiból,a gyerek elbújt a cserépkályha felé,én ránéztem és TISZTÁN láttam az arcát.Ilyen ismerősöm nincs és soha nem is láttam a fiút.Aztán leültem vele beszélgetni,a matek füzetembe(xd) leírta,hogy szeretne velem járni,és h. minden gondolata én vagyok..:)

A matekfüzetnek annyi a jelentősége,hogy egy bizonyos faluba jártam matekkorepre,ott láthatott esetleg ez a fiú.

16/L


2012. júl. 2. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Attól, hogy nem emlékszel rá, még láthattad ezt a fiút. Szóval létezhet, de nem hiszem, hogy járni akarna veled.
2012. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyesmi álmok.sztem valami jelentősége csak van.sztem v ismered,/láttad de nem emlékszel rá,vagy pedig meg fogod ismerni.

esetleg ismer,szerelmes beléd,és nem tudsz róla.

2012. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Az a fiú egy idegen lény.Biztos felderíteni jött a földre, de közben meglátott téged és beléd szeretett, de mivel félénk, ezért az álmodban kommunikál veled.
2012. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó gondolat :) én is álmodtam sok idegen ismeretlen Lányról,és sose tudtam ki volt az igazából:) Szívesen megismertem volna:) de mikor felkeltem szomorú lettem,hogy álmodtam:)) Egy hófehér cicával mászkált :D de olyan cuki volt:D
2012. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A cica is ,de nem ő rá gondoltam,hanem a lány volt,cuki!!! :D
2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ismeretlenekkel álmodni. A nagyrészükkel sosem találkoztam.

Kivétel nemrég.

Azt álmodtam, hogy egy idősebb férfi bántani akar/meg akar ölni. Lementem vásárolni, hogy kicsit kiszellőztessem a fejem.

Sétálok a boltban, és egyszercsak észrevettem (megéreztem), hogy valaki nagyon bámul. Odanéztem, és a férfi volt az álmomból. Mikor észrevette, h nézem, elfordult.

Azóta sem tudom hová tenni a történteket.


A kérdésedre válaszolva: igen, létezhet.


18/L

2012. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
érdekes ,többnyire állatokkal álmodok,és vagy bántani akar,vagy megvédeni,de mind fajonként más:D pl:. A hüllőkkel álmodott részletekben, arany kígyók meghajoltak előttem, de ők egy fura barlangban védtek valamit,de nem tudom mit:D,és azt se,hogy miért hajoltak meg előttem, álmomban. Elég érdekes nem? :D
2012. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes :) Még találkozhatsz vele.


Nekem olyan emberek vannak az álmaimban, akiket életem nem láttam, csak álmomban. Mindig tudom, hogy alszom és ők nem igaziak, ennek ellenére jókat szórakozunk álmomban...

2012. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!