Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvasparalizis kulonbozo...

Alvasparalizis kulonbozo nyomaszto almaim?

Figyelt kérdés

tegnap elott lefekudtem aludni es hirtelen zugott a fulem nem tudtam mozdulni es osztonosen kuzdottem ellene fel is keltep de egy pillanat alatt ujra es meg 30 szor minimum aztan siman aludtam reggelig nem eloszor fordul elo de ez mar nekem is sok :/

masik bemegyek egy lakohaz udvaraba rogton amikor rajovok hogy almodok suttogast kezdek hallani es korom sotet lessz bolyongok kicsit a sotetben ijedten majd elkap egy arnyek es felkelek masik menekulok sok arny elol es kiabalni akarok de beakad a hangom es atmegy zugasba majd felugrok agybol ijedten



2012. febr. 20. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátkoz meg az alvási paralízissel és tanulj meg tudatosan álmodni. Előbbinél azt kell megérteni, hogy nem eshet bajod és nincs értelme küzdeni. Azt is tudatosítani kell, hogy minden ami látsz csak a képzeletet szüleménye. TÁ-ban meg annyi a feladatod, hogy szóban vagy fizikailag szembeszállsz a rémálom alakokkal.
2012. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Az álmokat nem szabad irányítani:

Mert megismerheted a tudatodban lévő félelmeket és vágyakat, és ezek hatására serkenthetnek a jobb életre.

Álmok nem csak egyszerűen képsorok, hanem tudatunkban lévő gondolatok összessége illetve kohéziója.

Álmok segíthetnek önmagad és érzéseid megismerésében. Mindig törekedj arra, hogy az álom mit jelenetet számodra és az alapján próbálj cselekedni.

2012. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tudatos lesz és bizonyos esetekben irányítja az álmot a tartalom és a mondanivaló még nem vész el. Álomfejtéssel közel sem lehet annyira megérteni a mondandót mint a tudatos álmodással.
2012. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen kiderült ha hagyom eluralkodni magamon és nem küzdök ellene egyre hangosabb lessz a zugás fények villognak a szemem elött a melkhasom közepe felforrosodik mintha égne vagy valami és utána szinte azonnal fel is ébrtedek és jól vagyok :D az álmokról pedig nos lefekvés elött elsorolok egy kis mondokát hogy irányítani fogom és hogy nem fogok felébredni és hogy nem fogok semmitöl félni mert az nem a valoság és bevált azota minden reggel simán felkelek reggelente kipihenten nem fáradtan mint ezelött jó a hangulatom is és nem izzadok energikus vagyok és érzem hogy valami nagyon jót álmodtam este nagyon köszike :DDD
2012. febr. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!