Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igen furcsa álmom volt van...

Igen furcsa álmom volt van jelentése?

Figyelt kérdés
Nemrég azt álmodtam hogy egy nagyon magas épületen vagyok és leugrok mert valami rákényszerít és nem tudok ellenállni neki. amint lezuhantam talppal ráestem még egy épületre és mégegyre és mégegyre. Mikor földet érek meg gyengeség fog el olyan hányinger szerűség.

2012. júl. 12. 23:59
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
58%
Igen, van jelentése - aludtál.
2012. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem ismerlek, így a körülményekről csak találgatok, de valószínűleg az élet "mókuskerék" formájáról van szó.


Leugrasz, mert valami rákényszerít... a zuhanás a problémákkal való kényszerű szembenézését is jelenti, ami rákényszerít: munka/iskola, ha jól sejtem? A folyamatos földet érés pedig a körforgást tükrözi, és az, hogy a vége is rossz érzés, az pedig egyszerűen, hogy ez az egész forgást a hátad közepére kívánod az életedben. Ez egyfajta érzelem jellemzése az álom alapján, de mivel mondom, nem ismerlek, így egy lehetséges verzió... igaz rád?

2012. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*előző vok, "hátad közepére *sem"
2012. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segített :)
2012. júl. 13. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!