Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (kicsit...

Mit jelent ez az álom? (kicsit felkavaró, már akinek )

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam ,hogy haverjaimmal ,barátaimmal főleg akik ezek közül fontosak nekem, bent voltunk egy nagy házban beszélgetünk.Azt már nem tudom miről csak annyit tudok, jött egy férfi akit hirtelen körbe álltunk és kis késekkel agyon szurkáltunk.Majd jöttek többen én nekem ki kellett mennem valahova hátra, udvara vagy mit tudom én.Ott volt mégy egy ember akit egyik haverom lefogott én meg baltával elkezdtem hasogatni a lábát nehéz volt de végül levágtam aztán persze elvérzett.Aztán jött a barátaimmal való beszélgetés ,hogy tudod e mit tettünk? És rendes lelkiismeret furdalásom volt ,hogy ezt tettem féltem a börtöntől meg minden, aztán bizonyítékokat égetünk el meg ilyenek.Egész végig a legborzasztóbb az volt ,hogy nagyon reális volt egyszer se gondoltam,hogy álmodok azt hittem tökre igaz és végig rendesen rosszul voltam ,hogy most mi lesz.(semmi horror filmet nem néztem, az nap semmi annyira nagyon rossz dolog nem történt max az öreganyámmal veszekedtem) Szóval akor ez mit jelent?

2012. júl. 13. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezem egy ismerősömet, ő tud ilyeneket. Írj privit ha történt valami,majd írok én is ha sikerült megkérdeznem az ismerősömet.
2012. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem két tippem van

1: dühös vagy valakire, és a valós életedben meg nem élt, elfojtott agressziódat így vezetted le az álmodban. És mivel tudod, hogy az agressziód nem helyes, ezért van az álombeli bűntudat.

2: valamit elkövettél, ami miatt bűntudatod van, és álmodban visszatükröződik, ezért teszel olyat álmodban, ami bűntudatot generál benned.

2012. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem
2012. júl. 14. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!