Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a keresztapám hatalmas fekete kutyáj nyalogatta az arcom,valaki szólt hogy meg fog harapni és utána tényleg beleharapott a bal kezembe.De ez nem keresztapámnál történt hanem a mi házunk előtt az udvaron.Ez mit jelenthet?A félelem érzés nagyon megmaradt az álomból.
2012. júl. 14. 19:38
 1/2 anonim válasza:
Ha a félelem érzése maradt meg benned így utólag, az valószínűleg azt jelenti, hogy félsz valamitől az életben. Lehet ez valami vizsga, vagy orvosi vizsgálat, nem tudom, mi aktuális Neked éppen. Ha nagyon bele akarok magyarázni valamit az álmodba, akkor az, hogy előre figyelmeztettek, hogy meg fog harapni a kutya, jelentheti azt, hogy valamelyik rokonod/barátod már szólt róla, hogy valami rossz, amitől esetleg tartasz, meg fog történni, de nem figyeltél oda a figyelmeztetésre. Gondold végig, milyen beszélgetések zajlottak mostanában közted és az ismerőseid között! Az, hogy a keresztapád kutyusa támadott meg (nem tudom, jóban vagy-e az említett kutyával), jelentheti azt, hogy valami, ami eddig biztonságérzetet adott, valami, amit eddig szerettél, vagy legalábbb kellemes érzéssel tölt el, 180 fokos fordulatot vesz, és és hirtelen megijeszt (pl. együtt vagy a pároddal, de mikor szóba kerül az esküvő, gyerekek, stb, megijedsz, és összezuhansz), vagy hogy valaki, akit szerettél, akiben megbíztál, sarokba szorít, ellenséggé válik, Te pedig félni kezdesz tőle. De persze lehet, hogy ez csak egy egyszerű álom, amiben a tudatalattid éli ki magát...
2012. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A kutyával semlegesnek nevezhető a viszonyom,ritkán látom.Próbálok gondolkozni de sajnos nem nagyon jut eszembe olyasmi ami rossz és valaki figyelmeztetett volna róla,és vizsga vagy vizsgálat sem vár rám :(
2012. júl. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!