Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás tudom folytatn...

Tudatos álmodás tudom folytatni a tegnapi álmom?

Figyelt kérdés
Mert anyira tetszet meg szeretném tudni a folytatását tudom ezt valahogy tudatosítani h folytasam ezt az álmom? :)
2012. júl. 15. 17:46
 1/10 anonim válasza:
Mit álmodtál?
2012. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most nem az a lényeg. De egyépként olyen kalandos de közbe szerelmi. :)
2012. júl. 15. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet folytatni. Mivel az álom egy halálpontos érzelmi és fizikai-ingeri ismétlődése/keveréke a közelmúltadnak, pont annyi az esélye, hogy ugyanúgy dolgozzon fel, sőt az álmodnak egy folytatását dolgozza fel az agyad, mintha ugyanazzal az idegennel próbálnál meg összefutni a földön. Még az is esélyesebb. :)


Bár nálam volt olyan, hogy egy álmomban eldugtam valamit, majd több év után ugyanazon az álombeli helyen elővettem...

2012. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én soha nem gyakoroltam a tudatos álmodást egyszerűen csak ,,tudtam" csinálni:D és volt már rá példa, hogy újraálmodtam bizonyos jeleneteket más befejezéssel.de szerintem egyén függő is.
2012. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Technikát ne várj, viszont azt biztosan elmondhatom, h lehetséges. Nekem is volt már olyan álmom, ami már harmadszorra ismétlődött meg ugyanúgy... A kérdés, h tudod e folytatni? Igen.
2012. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: csak ha visszatérő álomról van szó. De akkor is inkább annak az álomnak a jelentése, és a visszatérésének lehetséges oka után kell nyomozni, mivel az álmok a tudatalattid kivetülései, de ha még meg is ismétlődnek, akkor azok kiemelten fontosak. A folytatás másodlagos. Nem visszatérő álmot folytatni olyan, mint tűt szénakazalban keresni.
2012. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3: Még nem tapasztaltál visszatérő álmot vagy mi? Csak mert nekem több is volt;)
2012. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem... :( Sajnos nem. Csak úgy lehetett volna, ha tovább aludtál volna... :)
2012. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hatlábú Farkas ***** válasza:

A tegnapi alom ma esti "tovabb almodasa "

Lehetseges, csak oda mar keves a WILD moccer.

Az mar a mesterszint.

Segitsek ?

Irj privat uzenetet facebook -omra.

2013. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem majd megpróbálom köszi :)
2013. márc. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!