Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki sajátította el a tudatos...

Ki sajátította el a tudatos álmodás "mesterségét"? Kinek volt benne része, milyen volt? Mikor, mennyi gyakorlással, vagy a nélkül volt benne része először?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
én már vagy négy éve így álmodok, igazából úgy alszok, hogy észre sem veszem és az általam kreált világban a kreált karakteremmel harcolok az igazságért úgy mond, igazából sajátmagammal harcolok jelenleg, gyakorlás csupán néhány hét volt, egyszer csak azon kaptam magam, hogy visz magával és már nagyon könnyen lépek be az ilyen álmokba, nem volt tudatos hogy éberen álmodtam csak összeroppantam és egy olyan világba menekültem ahol nem bánthat senki, de mivel itt is harcolnom kell olyan személy vagyok aki kképes rá, kissé fura mivel nem vagyok teljesen olyan, mint egy ember, a kezemmel kezdve, mintha egy szörnyé lenne, a hajam fehér, mozgatom az árnyakat és szilárddá formálom és valamiért nem tudok járni
2012. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző ezt inkább féltudatos álomnak nevezik a berkeinkben. A tudatos álomnál a tudatod ugyan olyan mintha ébren lennél, mivel az agyad több része aktivizálódik.
2012. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 éve álmodom tudatosan. Először magamtól volt pár ilyen álom. Majd utána kutatás után a gyakorlás nagyon csekély idő volt. Nem a gyakorlás a fontos szerintem, hanem a dolog megértése. A mögöttes tartalom.

Egy hatalmas élmény az elején, hogy elérted azt amit szerettél volna, aztán szokássá válik.:D

2012. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még óvodáskoromban (80-as évek vége) vittek el a szüleim gyermekpszichológushoz, mert rendszeresen rémálmaim voltak. Ő "tanított" meg a módszerre. :D
2012. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!