Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már kb egy hete gyakorlom a...

Már kb egy hete gyakorlom a tudatos álmodást és nem sikerül. Mennyi idő kellhet még?

Figyelt kérdés
Valóságtesztelek, álomnaplót vezetel és WBTB-zek. De mintha ma reggel lett volna valami furcsa. Ugye próbáltam visszaaludni mivel WBTB-zek és a tudatom aludt el és hallottam, hogy valakik beszélgetnek, és egy kis halvány képet láttam a szemhéjjamon, hogy két kb. 60 éves ember beszélget. Ami még durva volt, hogy lépteket hallottam a padlómon. Nem is WILD-eztem, hogy paralízisbe essek és nem is voltam paralízisbe.

2012. júl. 6. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig akkor biztos a sikertelenség ha tudatos és erőltetett. A szép pillangót se tudod elkapni akárhogy is erőlködsz, hagyjad, hogy rád szálljon. Az álmatlanság részben a lelked ürességét is jelzi. Próbálj meg a valóságból, a hétköznapokból meríteni álmokat, ne fordítva. Ismerd meg mélyebben a világot és az emberi kapcsolatokat, ezek elindítják az álom lavinát.
2012. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz bár nem igazán értem...
2012. júl. 6. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Idő... Az a lényeg, hogy csináld a gyakorlatot amit végzel, de ne várd el, hogy most azonnal befog következni. Amikor már csak rutinból csinálod amit csinálsz és nem számítasz arra, hogy megtörténjen akkor fog beütni.

HA képes vagy elengedni a vágyaidat akkor fogod azok közül azokat megkapni amelyekre tényleg szükséged van a fejlődéshez.

2012. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ez a WTBT-zés meg WILD-ezés?

Engem is érdekel a téma bővebben, mélyebben.

Hol tudnék elmélyedni benne?

2012. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azta a 3. commentelőnek nagyon ment a zöld kész ez nagyon jó. Kössz!
2012. júl. 6. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

tudatos-alom.hu


Nyilván azért nem jön össze, mert görcsösen akarod, és az általában először ébren tart, majd mikor már kifáradsz a koncentrálásba és elveszted a koncentrációt huss bealszol csak simán.


Állj hozzá játékosan, vagy összejön vagy nem. Ha nem majd másnap. Ne görcsölj.


Egy hegedűművész is csak akkor adja a maximumot, mikor csak azért áll ki zenélni, mert ÉLVEZI hogy játszik, és nem pedig azért mert MUSZÁLY.

2012. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is próbálkoztam a tudatos álmodással, de ennek és a fantáziámnak köszönhetően egy éjszakát töltöttem kecske méretű hangyák társaságában. Azóta inkább egy kis south parkot nézek elalvás előtt xD
2012. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!