Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt álmodom hogy terhes...

Azt álmodom hogy terhes vagyok, többször is. Miért van ez? Van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Ezen a héten már másodikszor álmodom azt,hogy terhes vagyok...Mult héten is álmodtam már ezt.És azelőtt még egyszer régebb.Mindig csak annyi,hogy nagy a hasam és mindig másképp reagálnak rá a körülöttem levők(van mikor örülnek,van mikor kétségbe van esve mindenki)Mit jelent ez?azért már fura hogy ezen a héten 2szor álmodom ezt...17/L
2010. nov. 17. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Az álomkép jelentése: Terhesség: Szerencsés és kedvező álomszimbólum. Sok tervünk és vágyunk van, amelyket képesek vagyunk elérni, újat teremteni. Változást jelenthet két életszakasz között. Nők esetében elégedettséget jelent, férfiak esetén kedvező alakotóerőt jelent.

2010. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit nekem is volt már vissza térő álmom...
2012. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!