Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hülyének fogtok nézni, de....

Hülyének fogtok nézni, de. Vagy meghülyültem?

Figyelt kérdés

Pár napja fura dolgok történtek velem.Apukámmal nem a legjobb a viszonyom,és ha hív,akkor nem veszem fel.Emlékszem,hogy miután megnéztem ki hívott,azután a polcra raktam a telefonomat,de nem úgy,hogy letudjon esni,hanem a közepére.Mikor mentem ki a szobából,akkor hirtelen leesett a földre.A hülye(?) fejemből kiugrott,hogy mi van,ha a meghalt papám(apa apukája) jelez nekem,hogy hívjam vissza apám.Tudni kell,hogy az én papám mindig szerette apámat,mindentől védeni akarta,mindentől óvni.Ezt rögtön elhessegettem,azzal a címszóval,hogy hülye vagyok.

Aznap este minden olyan fura volt.Készültem a lefekvéshez.Tudni kell rólam,hogy imádok sötétben aludni.Most is lekapcsoltam a villanyt szokásom szerint.De,ha jobbra néztem a szememmel,akkor a bal oldalon volt valami fehérség,ha balra néztem,akkor a jobb oldalon volt.Olyan ijesztő volt az egész.Ijedtemben felkapcsoltam a villanyt,megnyugtattam magam,hogy hülye vagyok,szellemek nincsenek.Újra lekapcsoltam a villanyom.Ám megint újra kezdte,csak erősebb fény volt,és olyan ijesztő volt,hogy sírni tudtam volna.Megint villany fel.Már nem mertem lekapcsolni.Olyan nyomasztó csend volt,így bekapcsoltam a tévét.Így már jobb volt.Amikor a fal felé fordultam akkor a papa hangját hallottam,és azt mondta,hogy "bent".Hirtelen megfordultam,de senki nem volt ott.......Aztán valahogy mégis sikerült elaludnom.Nagyon ijesztő volt ez az egész......Vagy meghülyültem?Kérlek normális válaszokat!!A bunkók mellőzzenek!

A koromat szándékosan nem fogom leírni.



2012. júl. 19. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha az számít valamit,akkor aznap este azt álmodtam,hogy nyáron az osztályommal elmentünk a Plazába moziba,és mikor kijöttünk akkor tél volt,és a papa(apa apukája) régi garácsában hógolyóztunk...
2012. júl. 19. 16:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan rezgőre volt állítva a telefonod, megesik az ilyen.
2012. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem volt rezgőre állítva..Úgy volt beállítva,hogy ne zenéljen,de ne is rezegjen...

Valaki,valami?

Valaki valamilyen normális válasz?

2012. júl. 19. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen normális választ vársz?

Szellem volt.Most jó?Abból meg, hogy a korodat nem írod le, feltételezem, hogy max. 14 éves lehetsz.

2012. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 wartburg353s ***** válasza:
Nem nagyon értek a természetfeletti dolgokhoz, és tudom, hogy nem ez a kérdés, de mi lenne, ha függetlenül attól, hogy a papád volt-e az, fölhívnád apádat? Szerintem jól esne, legalább abból a szempontból, hogy tettél egy lépést felé. Én eléggé elbaltáztam a dolgokat apámmal, mert csak mikor megtudtam, hogy meghalt, akkor jöttem rá, hogy jó emlékeim is vannak vele kapcsolatban, és rosszul tettem, hogy soha nem kerestem az utóbbi időben.
2012. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet h csak beképzelted ezt az egészet, vagy pl. lehet h ez egy megérzés, h papáddal történni fog valami... vagy a sors tényleg azt akarja amit az előttem szóló mondott h hívd vissza apádat...

14/l

2012. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt, ha erős fénybe nézel, és utána teljes sötét van, akkor láthatsz ilyen fehér foltokat. Ez normális. Pl ha este direkt belenézel gyorsan az erős fénybe, majd lenyomod a villanyt, akkor utána pár percig simán láthatsz ilyen foltokat, főleg ha jobbra-balra nézel gyorsan. A telódra nem tok mit mondani. De tuti nemszellem volt a fehér folt:)
2012. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt olyan a telómmal, hogy annyira biztos voltam benne, hogy "oda" tettem, ott kerestem sokáig, és végül mégis máshol találtam meg. lehet, hogy annyira nem is tetted középre, vagy amikor letetted és a kezedet elvetted róla, kijjebb húztad a polcon. Szellemek nincsenek. Aki egyszer meghalt, az nem jöhet vissza az élők világába. Lélekvándorlás nincs. Nem szoktál szellemeket idézni vagy hasonló, ugye? Mert aki sokat gondol szellemekre, vagy idézgeti őket, azoknak bizony a rossz lelkek igenis meg tudnak jelenni. (ezek nem emberek, akik meghaltak, hanem más lények akik igenis léteznek.) Tudom, ijesztően hangzik, de ez van. Hiszel Istenben? Ő nem hagyja, hogy a halott nagypapád vissza-vissza térjen. Azokat az emberek, akiket nagyon-nagyon szeretünk, és elveszítettük őket, lehet hogy nem tudunk elengedni, és ez egyfajta lánc, ami visszahúzza ide a földhöz, És hangsúlyozom, ez nem jó! Imádkozhatsz, hogy ne történjen ilyen többet... Hogy az apukáddal való kapcsolatodnak van-e hozzá valami köze, azt nem hiszem, de ha rendbe hozod vele a kapcsolatodat, vagy legalább felhívod, nyugodtabb lesz a lelkiismereted. Remélem nem ijesztettem rád, nem ez volt a szándékom :) (egyébként lehet kapni pici sólámpákat, aminek a fénye nagyon gyenge, és alig világít, de még sincs teljesen sötét :)
2012. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!