Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kiváncsi vagyok mindenki...

Kiváncsi vagyok mindenki hülyének gondol vagy tényleg úgy lehetett ami történt?

Figyelt kérdés

Pár éjszakával ezelőtt aludtam az ágyamban szokásos módon (háton, lábakat kinyújtva) Majd valamikor az éjszaka közepén felébredtem a plafont láttam....átakartam fordulni az egyik oldalamra de nem sikerült, majd ráeszméltem, h nem tudok mozogni, lélegezni nehéz volt már az ijedtség miatt is, sokáig küzködtem ezzel az "érzéssel" majd egy hirtelen mozdulattal valaki vagy valami megragadta a két bokám( az ágyam végénél) és az ágyam előtt állt majd eltűnt és újra tudtam mozogni.

De nagyon megijedtem.

tippek?


2012. ápr. 13. 16:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmüen alvásparalízis. Bénultsággal és hallucinációkkal jár.
2012. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ez ellen mit lehet tenni?
2012. ápr. 13. 16:25
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már benne vagy, akkor vegyél lassan levegöt, vagy tartsd vissza teljesen, attól hamarabb vége lesz.


Amúgy mást nem tehetsz... alapból ritka, hogy az ember ilyet él át... Az emberek nagy része életében ha 1-2szer átéli és többet soha.. Lehet neked most volt meg az az 1 :)

2012. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Reptoidok jöttek felmérik az emberiség mentális állapotát. Küzdeni kell ellenük, lépj be az ellenállásba.
2012. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

# 2/4-es


Köszi:)

2012. ápr. 13. 16:29
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez alvásparalízis. Még akár hiányállapotot is jelezhet. Vitaminhiányra gondolok.
2012. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet attól is, hogy nagyon sokáig egy helyben a hátadon feküdtél, mozdulás nélkül. Mondjuk elvileg ez csak akkor működik, amikor még ébren vagy, tehát még öntudatban vagy.
2012. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

EZ NEM ALVÁS PARALÍZIS, TE JÓ ÉG!!!

OLVASSATOK ÉS RÁJÖTTÖK HOGY EZ EGY SZÉP ASZTRÁLIS KIVETÍTÉS!!! Az a valaki aki megfogta a bokád AZ TE MAGAD VOLTÁL! így kerültél vissza a testedbe.

A többieknek akik az alvás paralízis szintjén állnak csak ajánlani tudom, hogy olvassanak utána a dolgoknak.

2012. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Amit írtál vagy hülyeség, vagy egy nagy igazság a megvilágosodás felé! xD

Egyébként szerintem alvásparalízis, másik nevén alvási bénultság.

Nekem már vagy 20-ször is volt, egyszer járt hozzá hallucináció is, mégpedig az, hogy lecsúsztam az ágyról, pedig nem is.

Úgy szoktam feloldani, hogy pl. a kisujjamat próbálom csak mozdítani, rángatni. Utána mindjárt el is múlik.

Egyébként ha jól tudom, régen ezt hívták lidércnyomásnak.

Néha magamnak is megtudom amúgy csinálni.

Felébredek, félálomban vagyok, egyszer csak mély bizsergést érzek, nem is tudom hol, a szívemben, de inkább a lelkemben.

Hasonló ahhoz mint amikor megölelsz valakit, és a mellkasodban mintha szárnyalna a lelked.

Engedek félálomban ennek az érzésnek, és ahogy átengedem magamat, elárasztja az egész testemet és nem tudok moccanni se.

Az első pillanatban érdekes, kíváncsivá tesz, de kb 4 másodperc múlva pánikba esek és szabadulni akarok.

Nagyon érdekes jelenség, van amikor egymás után 3 is van,

de úgy hallottam, hogy szívleálláshoz is vezethet. :/

2012. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 14:28: Te aztán nagyon hülye vagy. Attól, hogy ez az ezotéria témakör még nem kell mindenbe a baromságot keverni. Ez alvásparalízis volt, nem misztikus akármi.


Utolsó: Az alvásparalízisnek nincs mellékhatása, így nem vezet szívleálláshoz se. Nagyon félre vagy informálva...

Eleve mindig amikor álmodunk paralízisben vagyunk, így akadályozza meg az agy, hogy a testünk kövesse az álombeli mozdulatokat. Ha szívleállást okozna, akkor mindenki meghalt volna már rég. Gondolj el kicsit.


Egyébként szerintem amiket te éltél át azok csak álmok voltak, mert nagyon hibásan írsz a dologról. Eleve olyat nem hallucinálhatsz, ami elmozdít, hiszen le vagy bénulva. Ezekböl is látszik, hogy csak álmodtál.

2012. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!