Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miféle jelentése lehet ennek...

Miféle jelentése lehet ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Az álmom ott kezdődött hogy, egy testnevelés terem öltözőjében beszélgettünk a barátokkal küzdősportok/harcművészetekről, és mikor ki mentünk esett a hó, és itt gyerekek énekeltek a hóról.

Ez után haza mentem és csöngettek. Kinéztem az a lány volt akit már kb. 3éve nem láttam. Beszélgettünk meg minden és utána haza kísértem.


Ez mit jelenthet?

(ha lehet normális választ írjatok)

köszönöm!



2012. júl. 21. 12:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hogy nagyon várod már a havat, a telet és hiányzik neked az a lány, és szeretnél vele már találkozni
2012. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 imateka válasza:
most nem rosszból írom, de megtanulhatná már pár ember, hogy nem minden álomnak van jelentősége, vagy bármi ilyesmi. Az agynak van egy bizonyos újrajátszási tendenciája, amikor előveszi a régi élményeket stb. AZ álom pedig régi képekből és érzésekből akár egy gyurma összegyúr valamit. Az álomnak nincs mindig nagy jelntősége.
2012. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
[link] itt nèzd meg 99 szàzalèkban bejön :)
2012. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!