Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmodtam valamit, de...

Ha álmodtam valamit, de reggel egyáltalán nem volt eszembe, de megláttam azt a dologt tv-be amivel álmodtam és hirtelen teljesen eszembe jutott az egész álmom EZ TUDATOS ÁLMODÁS VOLT?

Figyelt kérdés

Mikor felkeltem egyáltalán nem tudtam/nem volt eszembe hogy álmodtam valamit de hirtelen megláttama discovery-n ezt [link]


És utána hirtelen minden beugrott... az hogy hol voltam kivel, mit csináltam, hogyan meg minden és most is tisztán emlékszek rá:DD Érdekes... A városi focipályán(ligetbe) voltam, ott volt egyik barátnőm aki ilyennel "segway" -al ment, én meg elkértem tőlte, rááltam és még arra is emlékszem hogy elindult aztán valahogy előre estem de megnyomtam egy gombot amivel bekapcsoltam a gyroskópot amivel már tudtam normálisan menni... Meg ugráltam vele szaltókat pattogtam meg mindenxddd:DD ugyanez volt csak annyi hogy akkora mint egy roller és roller kerekei is voltak, de így működött csak más kinézete volt. 2Napja olvastam erről a tudatos álmodásról, és elis mondtam a napom 2nap alatt mind 2este... Mikor ezt álmodtam nem mondtam el csak elaludtam... Ez akkor jelent valamit vagy csak...?:D

Köszi szépen.:)


2012. júl. 21. 13:50
 1/1 imateka válasza:
Kicsit el vagy tájolva. Tudatos álmodás az, ha mikor álmodsz rájössz, hogy álmodsz és álmod közben tudod az eseményeket befolyásolni és később erre emlékszel is, ez esetben egy dolog, emlékeztetett az álmodra. Ilyen velem is gyakran van, néha megálmodom előre a dolgokat. kb. ez ilyen szintű.
2012. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!