Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Altató miatti nem álmodás?

Altató miatti nem álmodás?

Figyelt kérdés

Nem tudtam aludni hónapok óta... kamillateát, komlót, mindenféle gyógyteát, természetes dolgot használtam. Eleinte hatott a kamilla, aztán hónapok után hozzászokott a szervezetem.


Altatót kezdtem szedni (Dormicum) ez nem olyan rossz minőségű, és kifejezetten altató, nem nyugtató, mint a frontin vagy a xanax.


Azóta alig álmodok. Van, hogy néha igen, de mióta szedem, nem álmodok.

Megébredni többször megébredek éjjel, mert nagyon sokat iszom egy nap főleg ebben a melegben este is és wc-re ki kell mennem.


Altató miatt lehet nem álmodni?


2012. júl. 21. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem tuti álmodsz néha csak olyan mélyen alszol hogy nem emlékszel rá.Bár én nem szedek altatót,de volt anno egy ismerősöm,aki szedett altatót és mikor reggel felébredt olyan kómás volt,mintha másnapos lett volna:D
2012. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az alvásnak 3 fázisa van és általában az ébredési fázisban emlékszünk az álmunkra, de az altató miatt az alvás fázisok másképp vannak és nem annyira felületesen alszunk hanem mélyebben. Ergo ha mélyen alszol akkor nem is emlékszel az álmodra, mert az agyad "kikapcsolt" állapotban van.
2012. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!