Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért nem sikerül a tudatos...

Mért nem sikerül a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csinálom a valóságtesztet és semmi.Vannak nagyon valós álmaim, amik után úgy érzem már majdnem sikerült volna, de akkor ott sosem jövök rá, hogy álmodom.Nektek mennyi időbe telt, míg összejött? Vagy mit csinálok rosszul?
2012. júl. 22. 18:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem sikerült pár nap alatt
2012. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el Robert Bruce Asztrálprojekció című magyarul is fellelhető közkézen forgó könyvét. Az ott leírt gyakorlatok nagyban növelik az esélyeket LD-hez is.
2012. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem se sikerül, próbáltam ezt a tudatos álmodást, és a kezes valóságtesztet is kipróbáltam. Be is jött, de alig bírtam koncentrálni és az álom hirtelen eltűnt.


De amúgy én azt nem értem ebbe a tudatos álmodásban, hogy benne vagy az álomban ahol irányítod magad. Akkor lényegében te határozod meg hogy mi történjen, vagy csak magadat lehet irányítani?


Nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban, de ez érdekesnek tűnt.

2012. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyankor közvetlen módon TE teremted meg az álomkörnyezetedet és benne magadat. Azt teremtesz/csinálsz amit csak akarsz.
2012. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 válasza:

nahh haver ... Nem egy bonyolult dolog, nem kell könyvet olvasnod se semmi csak figyelj. Megfogod magad , és estére jol kialszod magad hogy ne legyél fáradt, pl délután lefekszel kicsit szunyókálni xD Utána este lefekvés elött, vagy akár egész nap győszködöd magad hogy amikor lefekszem csak álmodni fogok és tudni fogom stb ... Persze mind ezt egy előre kitalált szituációban. Pl megnézed a Twightlight ot és mondjuk te vagy a srác belőle szuper képesség stb, és azon gondolkozol hogy hogy fogod megmenteni a csajt .... Este mikor befekszel az ágyba akkor is ezen gondolkozol mint állat és közben győszködöd magad hogy csak álom lesz.

NA és mikor sikerül elaludnod akkor mikor álmodsz szimplán csak rákell jönnöd hogy csak álmodsz. (Nálam pl kb 12-14 évesen sikerült relőször, a házamban egy vaddisznó futott felém és ha jol emlékszem átment rajtam és akkor rájöttem hogy kiráj álmodom ... Azóta avval szoktam szóürakozni hogy álmomban repülök xD ) De miután rájöttél hogy álmodsz sem könnyü ám irányítani hogy mit akarsz ... Gondolsz valamire és más történik stb. ÉS csak egy ideig tart, egy idő után elfelejted hogy tudod hogy álmodsz és elakarod mondani valakinek hogy te mit tudsz pl repülni stb ... nahh ott vége van. JA ÉS AMI FONTOS állísd be ébresztőre az órád hogy emlékezz rá, mert ha magadtol kelsz fel tuti nem fogsz... Nah kb ennyi :DDDD halál komoly amit írtam amugy, valami kérdés van Decastello Roland a nevem :)

2012. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Sztem Paul Tholey : Alkotó álom c könyvét olvassad el :)

am www.tudatos-alom.hu

2012. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, de nem mindenkinek sikerül. Vannak emberek akik képtelenek rá, ____Đecast____ nem mond hülyeséget, próbáld csak ki amit ajánlott, de nekem például pont a délutáni szunyókálásomon szokott sikerülni a tudatos álmodás...
2012. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
komoly nem mindenki képes rá?? hát akkor lehet énse :( min múlik , hogy kinek sikerül kinek nem?
2012. szept. 3. 13:06
 9/12 A kérdező kommentje:
olvastam az Alkotó álom c könyvet egyébként, onnan vettem a gyakorlatokat, ott azt írják mindenki képes rá, csak valakinek több időbe telik.
2012. szept. 3. 13:25
 10/12 anonim válasza:
Mióta eszemet tudom ez ment de ahogy egyre idősebb vagyok most leszek 16 egyre jobban megy egy kis energiát bele kell fektetni. De akkora élmény hogy az hihetetlen. Ma már mindennap álmodom este több álomfázisra is emlékszem általábban összefüggő tiszta történetek. Erre az én bevált módszerem h este felteszek egy kérést amire választ szeretnék kapni és sokat gondolok arra h aamit szívesen csinálnék. Nekem azzal kezdődött h ráébredtem h állmodom olyankor éreztem h megtörik az álom és mindjárt felkelek olyankor kell menteni és nagyon erősen gondolni vmire és tádámm ott is van de mostanra ez teljesen átalakult elkezdtem álmomban gondolkozni változtatni a dolgokon apróságokon amiktől még nem törik meg az az egész. Légy kitartó gyakorolj higyj önmagadban egyszer csak menni fog. És ne feledd addig is minden álom élmény! :)
2012. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!