Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem ma azt álmodta hogy...

A férjem ma azt álmodta hogy megszületett a kislányunk, egészséges szép baba volt, viszont én megijedtem, mert még holnap leszek 31 hetes, ugye ez nem jelenti hogy hamarabb fog érkezni? Ti szoktatok ilyesmit álmodni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok a félelmeinket örömienket mutatják meg és azokat a képeket építik össze amiket valaha láttunk gondoltunk. ezek lehetnek tudat alattiak is.


Nálatok ez nem csoda párod reménykedik, fél és izgul és rettentöen várja már hogy egészséges babátok szülessen. Ezt akár a terheséged elsö heteiben is álmodhatta volna, de az agya egyre jobban ezzel foglalkozik. Mivel erös pozitív álom volt így emlékezett rá.

Ez semmit nem jelent mikor fog jönni, örülj hogy a párodat ennyire foglalkoztatja, és agya ilyen sokat jár rajta.


Egyébként nekem eddig a félemeim jöttek elö. Pl az elsö hetekben egyszer vetélést álmodtam, és ma éjszaka meg barnázást. Szóval az ember mindig fél vagy reménykedik valamiben. Èn is inkább jókat szeretnék álmodni.

2010. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne izgulj. Én kb 20 hetesen álmodtam, hogy szülök és megszületett a kisfiam, pedig az UH-n azt mondták valószínűleg kislány lesz. Álmomba meg a doki a kezembe adta és ott himbilimbizett a fütykös. :) Szóval ezzel ne foglalkozz. Még én is egybe vagyok. Igaz azóta sem tippelték meg soha a nemét, úgyhogy most elbizonytalanodtam, hogy fiam lesz vagy lányom. Hiszen az UH-n is csak tippeltek. :) 34 hetes km
2010. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok.Azóta gondolkoztam rajta,és végül is én is álmodtam már a babával régebben,vérzéssel ilyesmivel is és sosem lett baj hál istennek:-)boldog babavárást kivánok Nektek!
2010. márc. 14. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.ne aggódj nem fog hamarabb érkezni egy álom miatt.a párom is valamelyik nap ezt álmodta.és én is sokszor álmodok ilyet.
2010. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!