Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég nagy hülyeséget álmodtam...

Elég nagy hülyeséget álmodtam mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy álmomban egy kb 40-50cm magas felnyergelt kismalacon lovagolva menekültem apámmal és hugommal egy csorda nagytestű állat elől. Talán bivalyok vagy bölények lehettek, a lényeg hogy malacokon lovagolva menekültünk.:DDD Elég nevetséges álom, mit jelenthet?

2012. júl. 23. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban azt jelenti, hogy túl sok Animal Planetet néztél lefekvés előtt! Kérlek ne rendelj semmi mágikusat az álmaidhoz, max. valami freudi háttere lehet, de a pszichológia nem az erősségem.
2012. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég hülyeség! Azt nem tudom, te milyen magas vagy, de édesapád lába biztos leért a malacról a földre!
2012. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Álmoskönyv

Minden könyvben szerencse.

Radics Mária szerint

Malac farka vagy füle: mutat hideg időjárást.

2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Disznó szerencsét és biztonságot jelent.

Namost, ha rajta menekülsz vadállatok elöl, az azt jelenti hogy szerencsés módon megmenekültök valami nagy baj elöl, pl szegénység, adósság, viszály elöl, szerintem úgyis válság van úgyhogy örülj neki ha ilyeneket álmodsz. :)

2012. júl. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2012. aug. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!