Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam vagy tényleg valós volt?

Álmodtam vagy tényleg valós volt?

Figyelt kérdés

Először is,most vagyok 16,és mikor 13 voltam,született egy kis testvérem,(lány) aki sajnos már a szülés után meghalt mert koraszülött volt.Anyukám,hónapokig depressziós lett.sok éjszakát nem aludtam,mert aggódtam anyukámért.

Mára,már felépült a depresszióból,és túllépett rajta,de én még nem,én nem akarom még most sem elhinni hogy nincs testvérem,mivel énis nagyon vártam már hogy megszülessen.

Na és most jön a lényeg.

Tegnap volt 3. napja hogy ezt álmodomtam:

Fekszek az ágyban,és melletem egy kislány áll, olyan 2-3 éves lehet,plüssmacival a kezében,és köszön nekem hogy : "Szia"

aztán felébredek.

Tegnap ugyanezt álmodtam,köszönt hogy "Szia"

És énis visszaköszöntem,a lány csak mosolygott, és valami baba sirást hallottam anyukámék szobájából.

Furcsa érzés,mintha ismerném valahonnan,és olyan vágy öntött el, hogy magamhoz öleljem,hogy meg akartam fogni de felébredtem.

Ma reggel anyukám megkérdezte tőlem,hogy kinek köszöntem az éjszaka?

Azt mondta hogy álmomban beszéltem.

Szerintetek mi lehetett ez?

Lehetséges hogy a halott Kistesóm szelleme?



2012. júl. 21. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem álom volt,mert,mint mondtad,szeretnél kistesót, és lehet hogy ezért képzeltél egyet,(elvégre említetted hogy magadhoz ölelted volna) Szerintem legközelebb próbálj tovább aludni,lehetséges,hogy többet megtudhatsz róla.És,nagyon sajnállak azért ami történt,nehéz lehet feldolgoznotok. :(
2012. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,köszi.
2012. júl. 21. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz tesó nelkul. nekem sincs.

sajnálom

2012. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!