Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért van az, hogy nem magamról...

Mért van az, hogy nem magamról szoktam álmodni?

Figyelt kérdés

Vannak olyan álmaim, ami olyan mintha egy könyvet olvasnék és bele képzelem magam a főszereplő helyébe. Ezek az álmok általában tök izgik. Még ha ijesztő vagy rossz dolgok történnek is benne akkor is jó érzés fog el mikor már ébren vissza gondolok ezekre az álmokra (nem nagyon emlékszem az álomra max. néhány jelenetre, de az érzésre, amit álmodás közben éreztem, emlékszek).

Szóval legtöbbször ilyen álmaim vannak, de van olyan, hogy magamról álmodok, de abban mindig összeveszek valakivel és az álmomban mindig sokkal rosszabb érzés mint igazából.


2012. júl. 24. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Úr isten előző, inkább te vagy a láma az írásod alapján....

Még hogy nem szoktak könyvet olvasni? Képzeld az értelmesebbek szoktak és látom a kérdést sem sikerült megértened, nem lehetsz egy észlény. Sajnálom, hogy ilyen idióta emberek is léteznek. A kérdésre válaszolva, nem csak te szoktál ilyeneket álmodni. A mai/tegnapi álmomban én sem saját magam voltam, nem tudom miért van ezt majd valami hozzáértő megmondja, igazából csak azért írtam mert felidegesített az előző válaszoló.

2012. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Legalább nem vagy egoista....:D


Kedves első,te pedig áruld már el hol élsz? Az intelligens emberek még most is olvasnak,arról nem más tehet,hogy te ezzel a tulajdonsággal nem rendelkezel és éjjel-nappal valami bétaszar WOW törtszerón függsz a legnagyobb gamernek képzelve magad..először tanulj meg helyesen írni(amit egyébként az olvasás is fejleszt),aztán terjeszd az igét az antiolvasásról meg a lámaságról,mert te fiam lehet,hogy be vagy oltva IQ ellen,de ez nem mindenkivel van ám így.

2012. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem álmomban a jövő jelenik meg,és sokszor beváltak. Általában én hüllőkkel álmodok,és olyan emberekkel akiket soha a ...életbe nem láttam,és nem találkoztam! Ezek után már mindenben hiszek! :)
2012. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!