Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért menekülök, mit jelent ez?

Miért menekülök, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Napok óta rosszat álmodok.Tegnapi álmom az volt,hogy táborba voltam pár ismerőssel,vagy valami tábor szerűségbe,ahol egy ideig jópofiztak,utána megölték az embereket.Itt is menekültem.A mai álmom meg zombis volt,itt meg a zombik elől menekültem.

Nincs minden rendben mostanában körülöttem,rengeteget idegeskedek.

Ezért álmodok rosszat?Miért pont olyat,ahol menekülök? ://

14/L



2012. júl. 24. 12:41
 1/4 anonim válasza:
Min idegeskedsz?
2012. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A rémálmok hátterében leggyakrabban stressz, feszültség áll, azonban a külső tényezők mellett nem szabad megfeledkeznünk arról sem, hogy számtalan organikus betegség tüneteként jelentkezhetnek, például pszichiátriai betegségek (hangulatzavarok, depresszió), endokrinológiai betegségek (pajzsmirigy túlműködés), éjszakai fájdalommal járó betegségek (ízületi fájdalmak, gerincpanaszok, gyomorfájdalom).A megzavart éjszakai pihenés miatt nappal is fáradtabbak, nyűgösebbek lehetünk, levertség jelentkezhet, csökken a koncentráló képesség.Gyermekkorban igen gyakori a rémálom, főként, ha a gyermek életében valamilyen fontos változás – kistestvér születése, családi konfliktus, a szülők válása – történik. Bizonyos helyzetekben a rémálmok akár hasznosak is lehetnek, mivel általuk a gyermek képes csökkenteni a ki nem mondott, ki nem tombolt feszültségeket
2012. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, írj privátba. Veled közel egykorú vagyok :)
2012. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso ez nem tarskereso oldal... -.-""
2012. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!