Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy van amikor...

Miért van az hogy van amikor megálmodom hogy mi fog történni és rá valamennyi idővel meg is történik?

Figyelt kérdés
Már többször megtörtént velem ám amikor megtörténik akkor veszem észre hogy ezt már megálmodtam. Kérem írják le hogy hogyan is lehet ez?? Mi ez?? Valami adottság, vagy az agy furcsa viselkedése??? ÉS NAGYON KÉREM AZOKAT AKIK EZZEL VICCELNEK NE ÍRJANAK.

2012. júl. 25. 08:10
 1/8 Antimod ***** válasza:

"az agy furcsa viselkedése"


Ha az agyunk jövőbelátó, akkor még egy olyan dolgot tud, amit nem is hittünk volna róla.


Nem, egy bizonyos fokú jövőbelátás előfordul, hogy egyeseknél álomban realizálódik. Örülj ennek az adottságodnak.

2012. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha adottság akkor én egy kibaxott Mentalista wodoo sámán medium istenség vagyok, mer ilyen már velem is volt..fogalmam nincs hogy, nem is érdekel, mivel csak akkor jutott eszembe hogy ezt már megálmodtam amikor már megtörtént a dolog, szóval nem tudtam volna változtatni rajta sehogy se, így meg az egésznek nincs értelme, de valszeg csak a véletlen műve az egész cucc, mert az agyad a már megtörtént képekből dobálja össze az álmot, és a nagy számok törvénye alapján álmodhatsz olyat ami esetleg meg is történik(mondjuk jó lenne ha az egyik álmom amiben lotto milliárdos vok télleg megtörténne, de elég sansztalan) ennyi a nagy magyarázat...
2012. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább a 6. érzékhez hasonlítanám. Amúgy nekem is volt nem egyszer, és nagyon rémisztő tud lenni! Főleg, amikor megálmodtam, hogy nagyi meg fog halni, és tényleg meghalt...csak úgy hirtelen :O Ok, lehet, véletlen volt, de akkor is félelmetes dolog...
2012. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert unalmasak az álmaid.

Merj nagyot álmodni! Azok viszont sajnos ritkán jönnek be!

2012. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Nincs semmilyen adottságod, nem vagy különleges, csak az akarsz lenni.
2012. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet olyan is, hogy nem álmodtad meg, csak amikor megtörténik a dolog úgy érzed, mintha meg álmodtad volna.

Ez olyan mint amikor álmodsz valamit, nem emlékszel, hogy álmodtad és azt hiszed tényleg megtörtént.

2012. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezekre emlékeztem. Pontosan azt mondtam amit az álmomban. Minden megtörtént pont ugyan úgy. De nem a teljes napot álmodtam meg hanem csak egy részletet. ÉS MONDTAM AKI VICCEL AZ ÁSSA EL MAGÁT.
2012. júl. 26. 08:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki hazudik az is. Szóval kezdheted!
2012. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!