Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismeretlen alak, aki kiszív...

MoonFarmer kérdése:

Ismeretlen alak, aki kiszív minden erőt belőled és elveszi a hangod is alvás közben?

Figyelt kérdés

Ti nem voltatok még úgy, mikor alszotok akkor hirtelen azt álmodjátok, ha álmodjátok nemtudom milyen érzés ez, mintha fenntlennél tudod hogy holvagy meg mitcsinálsz fekszel az ágyon és arra leszel figyelmes hogy egy "ismeretlen alak" vagy valami alak ott áll mögötted , lefog téged kiszívja minden erőd és mozogni nem bírsz egyáltalán ha kiabálni akarsz akkor meg nincs hangod, épp hogy csak nagyon halk.

Én kb. 4-szer éltem át ezt nagyon rossz érzés. Ha valaki volt hasonló helyzetben írjon, tudni szeretném mitől van ez, és minek nevezik.


2012. júl. 31. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis
2012. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem álom! :) Te már tudatodnál van, de az agyad nem kapcsolta még vissza rendesen a testműködésed (vagy valami ilyesmi). Én 1x majdnem megfulladtam így. Az alakot azért láthattad mert ilyenkor fellép enyhe halucináció. Ez egy valós dolog. Az első jól írta, keress rá.
2012. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönön a válaszokat remélem hasznomra lesz. :)
2012. júl. 31. 16:24
 4/14 Lilith1994 ***** válasza:
vagy alvásparalízis...szóval nem tudom milyen nemű vagy és hogy szoktál-e szexuális töletü álmokat átélni. Szóval incubus vagy succubus
2012. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Azta, köszönjük az utolsó válaszolónak ezt az igazán értelmes megnyilvánulást! :P


Amúgy sima rossz álom és kész. Ne aggódj!

2012. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sima rossz álom! Az orvostudomány is jól ismeri a jelenséget, nincs benne semmi ezotéria vagy természetfeletti! Keress rá, hogy alvásparalízis ha nem hiszed.
2012. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudom, én is arra gondoltam. :8) Csak azt akartam mondani, hogy nem démoni erők műve, hanem sima alvással kapcsolatos jelenség.
2012. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, durva volt vaze, nem bírtam levegőt venni, se felkiáltani, kuva rossz érzés volt :S

Ez az alvás paralízis nem vicces :S

off: Eddig a Mora nevű lényre gyanakodtam, de már tudom nem ő volt, ő a mellkasodra térdel és úgy szívja ki az életet belőled.

2012. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Evalight válasza:

Nekem is sokszor volt ilyenem sajna, és mindig nagyon megijedtem. Én nem láttam semmilyen alakot szerencsére, csak utána képzelődtem, hogy "hú ez biztos egy szellem volt, vagy valami" de aztán utánakérdeztem, és rájöttem hogy nem. Én az álomfogót bevetettem, lehet, hogy csak beképzelem, hogy használt, de legalább azóta nincsenek ilyenjeim... Az volt a legdurvább, amikor kétszer egymás után volt ilyenem... nem mertem utána visszaaludni. Szóval lehet, hogy ez az álomfogó tudat alatt befolyásol, de elmúlt :) Mindenesetre örüljön, aki még nem élt át ilyet, mert tényleg kegyetlen rossz érzés. Nem olyan, mintha le lennél fogva, és azért nem tudnál mozogni, hanem nem tudsz mozogni egyáltalán... Hideg rá ki, ha rá gondolok :O

No, de nem is akartam ilyen hosszan írni :)

2012. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is sokszor éreztem már ezt, ezért már régebben megkerestem az okát.

Azóta szerintem tudom befolyásolni. lehet, hogy amúgy is elmúlna, de szerintem fel tudom gyorsítani, hogy hamarabb felkeljek.

Én tudok közben levegőt venni, azzal sose volt gondom, végül is alvás közben is veszünk levegőt.

És azzal kezdem, hogy egyre mélyebb levegőket veszek, és minden kifújásnál próbálok amennyire csak lehet nyöszörögni, vagy valami hangot kiadni.

A hang sokat segít, az visszaránt a valóságba. Gondolom elkezd Bétában dolgozni az agyam.

De akkorra már sok adrenalin van bennem, mert túráztatom magam, hogy azonnal fel kell kelni, és nagyon erősen arra koncentrálok, hogy felkeljek.

Ennek az a vége, hogy minden átmenet nélkül kipattanok az ágyból. :)

2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!