Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokkolóval hány percre lehet...

Sokkolóval hány percre lehet kiütni egy embert? (20éves lány)

Figyelt kérdés
S milyet, milyen paraméterűt érdemes venni? És van e olyan, ami 30-60percre is elkábítja a támadót?

2012. júl. 1. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Amiket így piacon lehet venni sokkolót éppen szart se ér. Jó, nem kellemes érzés ha beléd nyomják, de az nem fog megállítani egy támadót. (egy ilyen 8000ft-os már tesztelve lett rajtam, tény hogy szar érzés, meg amíg ráz nagyon semmit nem tudok csinálni, de rá 1-2 másodpercre már újra tudom kontrollálni a testem, és úgymond harcképes voltam)


Ami normális sokkoló, az ilyen 100.000ft körüli összegnél kezdődök, és nem is engedélyezett a használata magyarországon (rendőr meglátja, elveszi tőled) De azok is a sokkolás után kb. 15-20 mp után már megint visszanyeri a kontrollját az ember. (annyi ideig elég amíg megbilincselik)


Inkább egy gázspray-t ajánlanék. Kisebb, könnyebb, jól rejthető, és minimum 5 percre harcképtelenné fogja tenni azt, aki nincs hozzászokva, arról nem is beszélve hogy 18 év felett szabadon tartható, és rejtve viselhető egy bizonyos hatóanyag tömeg alatt, és még jóval olcsóbb is.

2012. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Úgy ki lehet ütni, hogy extrém esetben akár meg is halhat.

Nem játék.

A védekezésnek még mindig a legbiztosabb módja a balhé elkerülése, és megfelelő fellépés, konfliktuskezelés.

2012. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A közbiztonságra különösen veszélyes tárgyak körébe tartozik, kereskedelmi forgalomba nem hozható, viselése tilos.
2012. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából csak akkor hal meg tőle az ember ha valami szív, vagy idegrendszeri problémája van. (pacemarker, stb.) Vagy ha extrém sokáig tartod sokkolás alatt.


De normális esetben nem sok időre fogja kiütni. Az amerikában a rendőrség által használt Tazer (sokkolópisztoly) sem üti ki sok időre a támadót. Csak addig amíg megbilincselik.

2012. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rajtam kipróbáltak hülyeségből a minap egy 8000-ezer forintos cuccot nem tűnt nagyon bóvlinak tölthető aksis nem fénylő kemény műanyag súlya is volt márkát nem tudok meg bazinagyokat durrant...

Először a hasamba majd a csukjásizmomba meg a combomba is belenyomták....elég kellemetlen volt és fel is kiálltottam de nem nagyon bénított le pl mikor hátulról használták simán kiverhettem volna a fogait a könyökömmel...

2012. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!