Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismeretlen alak, aki kiszív...

MoonFarmer kérdése:

Ismeretlen alak, aki kiszív minden erőt belőled és elveszi a hangod is alvás közben?

Figyelt kérdés

Ti nem voltatok még úgy, mikor alszotok akkor hirtelen azt álmodjátok, ha álmodjátok nemtudom milyen érzés ez, mintha fenntlennél tudod hogy holvagy meg mitcsinálsz fekszel az ágyon és arra leszel figyelmes hogy egy "ismeretlen alak" vagy valami alak ott áll mögötted , lefog téged kiszívja minden erőd és mozogni nem bírsz egyáltalán ha kiabálni akarsz akkor meg nincs hangod, épp hogy csak nagyon halk.

Én kb. 4-szer éltem át ezt nagyon rossz érzés. Ha valaki volt hasonló helyzetben írjon, tudni szeretném mitől van ez, és minek nevezik.


2012. júl. 31. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást. Én például nem vagyok alvásparalízises, de előfordul, hogy ha rosszat álmodok, akkor hasonlót érzek, mint amit a kérdező leírt. Szerintem semmi rossz nem volt a válaszommal, csak segíteni akartam.
2012. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, utánanézek amiket írtatok.. Hát nemtudom mitől van ez.. De félelmetes nagyon :D
2012. aug. 4. 15:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult párszor hasonló.

Az agyad hamarabb ébred mint a tested és mivel a tested úgymond lebénul alvás közben (hogy ne sérthesd meg magad álmodban), néha nincs szinkronban az agyad ébredése a tested ébredésével. Ilyenkor áll be ez az állapot. Úgy tudsz kijönni belőle, ha veszel egy nagyon nagy levegőt, hogy megteljen a tüdőd amennyire csak lehet. Nálam ez bejött.

Még azt olvastam, hogy nőknél nagyobb az eséllyel fordul elő, mint férfiaknál.

2012. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13. vagyok


Az kimaradt, hogy hanyatt és hason fekvő pózban a leggyakoribb.

2012. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!