Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent skorpióval álmodni?

Mit jelent skorpióval álmodni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Nyilvánvalóan azt, hogy érdekelnek azok az emberek, akikre teljesülnek az alábbi kritériumok.


Az egyik legérzékenyebb típus. Az érzelmeket, a lélek fájdalmát és ezeknek energiáit hajtóerőként igyekszik hasznosítani. Filozófikus alkat, határozott, kutató szellem. Sokat foglalkoztatja az élet és halál kérdése, de többnyire letagadja. Nagyon mély kapcsolata van az érzelmi energiákkal. Nem riad meg az érzelmi hullámhegyektől és völgyektől, az extázistól és a fájdalomtól. Nem kíméli sem a maga, sem környezete érzéseit, ezekből az ingadozásokból, intenzitásból új energiát nyer, a tragédiákból is energiával telten kerül ki. A fájdalomenergiát eszközként használja: az önvédelem és öngyógyítás eszközeként. Nem fél saját, vérző sebébe belenyúlni, ha ez a feltétele a gyógyulásnak. A teljes élet vágya hajtja, nem fél az ösztönök, érzelmek, fájdalmak mélyére menni. Tudja: aki új életre vágyik, annak el kell hagynia a régit. Addig nem nyugszik, míg nem jut az őt izgató titkok feltárásáig. A langyos vizet igyekszik felkavarni, minden legyen intenzív. Érzékenysége miatt olyan sérelmek is érik, amiket más észre sem vesz. Emiatt gyakran vesz elégtételt a másik emberen. Nem fél semmitől, nincs veszteni valója. Leszívja a környezete energiáját. A szituációban, amiben mindenki elfárad, ő feltöltekezik. Ha titka van, nem lehet belőle kiszedni, ha nem akarja, nem találod meg hozzá a kulcsot. Kifelé lehet titokzatos. Nagyon mélyen belelát az emberekbe, már gyerekkorában is nagyon érzékeny a levegőben vibráló érzelmekre. Meg kell vele beszélni a problémákat mert átlát rajtuk. Rendkívül nagy az életereje. E jegy szülöttei mutatják a legszélsőségesebb változatokat. Az életben mindent ki akar próbálni. Ha valamilyen cél számára elérhetővé válik, hihetetlenül tudja összpontosítani az energiákat erre a célra. A szerelemben, szexualitásban is a végletek és a kimeríthetetlen energiatartalékok jellemzik. Nem bosszúálló, de a sérelmeket dédelgeti és megtorolja. Mélyen megbántódik azon, amit más fel sem vesz. Csak akkor támad ha őt megtámadják, a sérelmeket elraktározza, csak hosszú idő után szúr vissza, akkor és oda, amikor és ahol a legjobban fáj. Nem felejt, a benne feszülő érzelmek kiélést, megtorlást követelnek. Nem rágódik, de mindent megjegyez. Nagyon koncentrált, nagyon intenzív. Nehezen veszíti el az öntudatát. Ha hűséges, nagyon hűséges. Büszke és karizmatikus, ha egy ügyet felvállal, nagyon lelkesen, céltudatosan szolgálja és viszi előre. A szélsőségek jegye: gonosztevők és szentek. Erős szexualitás, aszkétizmus. Foglalkoztatja a vallás, a misztikum. Bizonyos agresszivitás jellemzi, mely nem győzhető le a végtelenségig. Akkor támad ha veszélyben érzi magát. Családban minden áldozatra képes a szeretteiért. Elvárja a feltétlen engedelmességet. A legféltékenyebb típus. A Skorpió jegy szülötteit a legtitokzatosabb egyéneknek tartják. Miközben magáról nem szeret túl sokat elárulni, másokat képes nagyon hamar kiismerni, és eltalálni a másik legfájóbb pontját. Erős akaratú, kitartó, törekvő, és többnyire fontos számára a hatalom. Látszólagos nyugalma és keménysége mögött nagyon sérülékeny és finom érzésű. Kissé önfejű, olykor a végletekig ragaszkodik a véleményéhez. Hihetetlenül erős regenerációs képessége van, minden helyzetből képes talpra állni. Jó érzéke van a kutatómunkához, a titkok feltárásához, általában érdeklik a misztikus, elvont dolgok. Gyakran nagyon karizmatikus személyiség, aki nagy hatással van másokra. Hatalmas önfegyelme van, viszont abban mértéktelen, hogy képes az önpusztításig kiállni a számára fontos ügyek mellett. Izgalmas, titokzatos egyéniség. Lebilincselő társalgó. Nagyon határozott ízlése van. Az emberek vonzódnak hozzá, mert felismerik milyen nagy rejtett tartalékokkal rendelkezik. Mindig képes megújulni. Ez a képessége önmagában is elég ahhoz, hogy felkeltse mások irigységét. Intellektuális területen nagyszerű sikereket képes elérni, de bármilyen poszton megállja a helyét, mert mindent el tud sajátítani. Akaratereje legyőzhetetlen. Ebből fakad, hogy olyan munkát is elvállal, ami látszólag erejét meghaladja, és aztán sikeresen elvégzi, környezete nagy csodálkozására. Egyébként is alaptermészetéhez tartozik, hogy imádja a kihívásokat. Szeret vitatkozni, imád kritizálni, és általában győztesként kerül ki a szópárbajból. Akadnak Skorpiók, akik túlságosan kritikusak, támadóak, sőt még ijesztőek is, de ez ritka. Akár szeretik, akár gyűlölik, annyi bizonyos, hogy nem tudnak nem tudomást venni a személyéről.


Forrás: Google első találat a "skorpió" címszóra.

2012. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld kéz,de én magával az állattal álmodtam,nem skopió csillagjegyű emberrel :)
2012. aug. 2. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Azt jelenti, hogy aludtál. Ennyit és nem többet.
2012. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DrGempa ***** válasza:
36%
terhes vagy
2012. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Latom, hogy mar eleg regi kerdes, de kedves Utolso, ezt csak viccbol/cinizmusbol irtad, vagy van valami alapja? Csak azert, mert en skorpioval almodtam a napokban, es szerintem terhes vagyok (persze nem abbol gondolom, hogy skorpioval almodtam..).A teszt egyelore negativ, de minden mas jel arra utal, hogy babat varok.Es fura ez az egybeeses.
2016. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:O nagyon ritkán álmodok,de most pont skorpióval álmodtam és annyira valóságos volt,hogy utána akartam nézni mit jelenthet.kiakadtam a terhes vagy válaszon.hát csináltam egy tesztet,bár még 4 nap múlva kellett megjöjjön... és kajak pozitív lett.nem viccelek.szeretnénk a babát,de eddig nem jött...erre meg most :O pedig nem hittem benne,hülyeségnek tartottam. Mondjuk az első babát se tudtuk még,egy idegen kislány szaladt oda,átölelte a combom és hajtogatta,hogy baba baba alig tudta az anyukája elvinni. Mik vannak :O
2016. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!