Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Elmondom az előzményeket: a fiúval, nevezzük most Zolinak, régen nagyon-nagyon jóba voltunk, mindennap chateltünk, mikor találkoztunk nagyokat nevettünk, de mikor elballagott teljesen elhanyagolt, nem is beszéltünk, semmi. Igen rosszul esett, mert talán...talán nagyon közel éreztem magamhoz. Nem mint szerelmet, mint közeli barátot. Mégis, még a mai napig, ha meglátom, úgy kalapál a szívem, mintha fizetnének érte.


Tehát az álmom:

Egy négyszögletű medencében úszok (utoljára így 6 éves koromban), több ismeretlen emberrel. A medence egyik felénél padok vannak, ahol emberek ülnek. Megpillantottam az egyik régi barátnőmet, nevezzük Zsófinak. Intettem neki, rámosolyogtam. Utána vettem észre, hogy még két másik barátom is ott ül a padon, Zoliék. Kimentem a partra, leültem Zoliék mellé. Beszéltem Zoli barátjával, aki szinte már öreg volt, kopaszodott, ráncos, mégis, csak a tini éveit taposta. Mintha Zoli jövőbeli énjét láttam volna, úgy hasonlítottak. Megbeszéltük, hogy együtt elmegyünk hazafelé, "idősebb Zoli" előbb hazament az úton. Az "igazi Zoli"val beszélgettem. Telt-múlt az idő és arra ébredtem, hogy ő jár a fejemben.


Nem beszéltem vele több mint két hónapja. Mégis miért tört ki belőlem pont most? Nem értem. Valaki tud segíteni, mit is jelenthet? Nagyon, nagyon zavar és aggaszt.

14/L



2012. aug. 8. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tetted magad túl rajta az agyad ezt érzékeli és ezért ezt vetítette ki álomban ha van félelmed vagy hasonló akkor azt is kivetiti ezen nincs mit rágódnod ha tényleg ennyire szereted és nem tetted túl magad rajta azt tanácsolom beszélj vele ez az álom semmire nem utal csak arra hogy hiányzik neked :)
2012. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!