Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan oldal, hogy leírom...

Van olyan oldal, hogy leírom az álmom és elmondják, hogy ez mit is jelenthetett?

Figyelt kérdés

Nagyon különöset álmodtam éjszaka, egy olyan személlyel, aki még most is fontos helyet foglal el a szívemben, de nem tartjuk a kapcsolatot, teljesen eltávolodtunk egymástól.

Gyakorlatilag róla szól az álmom meg még nagyon nagyon furcsa tényezők sokaságáról.



2012. aug. 8. 09:46
 1/3 brokkoli93 válasza:
Szia! Ha egy régi szerelmeddel, vagy egy olyan emberrel álmodsz, az azt jelenti, hogy nem tudod elfelejteni... pontosan mik azok a tényezôk??
2012. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon foglalkoztatott a téma, nem kaptam rá választ, így kiírtam ide pontosabban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__3290597-..

2012. aug. 8. 15:19
 3/3 anonim válasza:
[link] ott mindent megtalálsz és akármennyire meglepő nekem mindig bejött :) hajrá
2012. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!