Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelet ha a...

Szerintetek mit jelet ha a családtajaiddal ugyanazt álmodod?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelött unoka testéreimmel ( 4en vagyunk lány unoka testéverek 2-3 év van csak közötttünk) egyik este volt egy álmom azt álmodtam (tudom hogy fura álom de nem is ez a lényeg) hogy a nagymamánknál négykézláb másztunk a falon és a plafonra reggel ezt elmeséltem nővéremnek és amit elkezdtem mondani befejezte a mondatot és mondta hogy ő is ezt álmodta még azt nap elmentünk mamánk hoz ahol azzal vártak unokatestvéreint hogy elmeséljék hogy mindketten ugyan azt álmodták este de amit elkezdték mesélni befejztünk a mondatait. Lehetséges hogy egyazon este mind a négyen ugyanazt álmodtuk?

2012. aug. 9. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"Lehetséges hogy egyazon este mind a négyen ugyanazt álmodtuk?"


Ezt a kérdést felesleges volt feltenni, hiszen magadnak megválaszoltad. Írtad, hogy megbeszéltétek ugyanazt álmodtátok, szóval igen, lehetséges. És amúgy nálunk is volt már ilyen, tök véletlen szerintem.

2012. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pókembert néztétek a tv-ben mind a 4-en, és a holnapi mama látogatós nap is a tudatalattitokban volt. Talán valamilyen külső hatás miatt történhetett ez meg veletek. Mindenesetre érdekes:)
2012. aug. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!