Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az alom?

Mit jelent ez az alom?

Figyelt kérdés
Hazassagkotest lattam almomban. Az alom nem rolam szolt,hanem egyik rokonomrol,olyanrol aki mar hazas. Jelent ez valamit vagy nincs semmi jelentosege?

2012. aug. 10. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy nincs vagy hogy újra fog házasodni...azért reménykedtem hogy erre rájössz.
2012. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már miért házasodna újra???


Esetleg hívd fel a rokonod, és beszélgess el vele. Lehet, hogy csupán ezért álmodtál vele. Lehet, hogy szüksége van valakire, akivel beszéljen.

2012. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, ez csak egy álom volt.:) Nincs semmi jelentősége. Nekem olyan álmom volt amiben megkereszteltek, pedig már meg vagyok.:) Biztos elalvás előtt ilyesmik jutottak eszedbe, és az agyad megragadta a lehetőséget, hogy megtréfáljon.:)
2012. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet :) En nem hiszek az almokban,de erre kivancsi voltam,hogy van-e valami jelentosege.
2012. aug. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!