Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Férjes, fiatal anyuka vagyok,...

Férjes, fiatal anyuka vagyok, mégis más férfiakkal álmodom. Miért?

Figyelt kérdés
Időről időre vannak visszatérő álmaim, nagyjából hasonlóak, de általában mindíg más férfival. Van, hogy csak az előjátékról szólnak, de néha annyira valósághűek, hogy csak akkor jövök rá, hogy hol vagyok, amikor a párom átölel.Ettől általában felébredek és lelkiismmeret furdalásom van...Szeretem a párom és van egy csodálatos kisbabánk. Szexuális téren is kielégítő a kapcsolatunk...nem értem, miért vannak ezek az álmaim. Félek attól is, hogy egyszer majd véletlenűl nem az ő nevét mondom ki alvás közben. Előre is köszönöm a válaszokat!!!

2012. aug. 10. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kevés férfival voltál a férjed előtt?Féltél az elkötelezettségtől vagy esetleg belekényszerültél a házasságba(a baba miatt)?
2012. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ennek ahhoz, hogy hány férfival volt eddig együtt! Egyszerűen nincs kielégítve... a baba miatt biztos kevesebbet vagytok együtt és emiatt álmodod.
2012. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mustafa33 ***** válasza:
100%
Van valami vágyad, amit nem mersz a férjednek elmondani, vagy esetleg valami gátlásod van vele szemben. Nem feltétlenül szexuális.
2012. aug. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nincs minden vágyad kielégítve,vagy még sem érzed magad jól a kapcsolatban 100%ig(csak nem vallod be magadnak)
2012. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdést szerintem töröld ki az előzményekből. A férfiak nem örülnek neki, ha a párjuk másról álmodozik. :)

Egyébként az álmaidban szereplő férfiakat ismered?

2012. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A párom nem magyar nemzetiségű, ezért ez a variáció kizárt, mivel nem tud magyarul sem beszélni, sem olvasni)) Néha olyanokkal álmodom, akiket ismerek, de ébren soha nem is gondoltam rájuk "úgy". A baba miatt házasodtunk össze, de úgy tűnik tudat alatt nem békültem még ki a kialakult helyzettel. Pedig nagyon igyekszem...
2012. aug. 14. 13:30
 7/7 anonim válasza:
100%
Akkor Te magad adtad meg a választ: Tudat alatt nem békültél meg a kialakult helyzettel. Ennyi.
2012. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!