Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van 1 barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van 1 barátnőm elégé fiatal 13 éves én 15 egyik nap sírva jött oda hozzám . és be vallotta hogy azt a pasit akivel elöttem járt le szopta . De edig tök jól meg voltam a lánnyal de most szerintetek dobnom kéne ezért hát mégis csak 13 éves?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem csak ezért ne dobd. Ha előtted csinálta avval, akivel járt, ő dolga. Az a múlt. Nem kell rajta lovagolni. Csak melletted ne csináljon ilyet.

24/N

2012. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
szopassad lefele.
2012. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem de hát kicsit meg lepödtem a dolgon mert már arrol is tudok hogy nem az első eset neki még 11 évesen is volt 1 kalandja és most nem tudom hogy kurv@ vagy már meg változott ...
2012. márc. 27. 17:30
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne dobd. Az egy nagyon gáz szitu volt, volt itt ezzel kapcsolatban egy kérdés is. Így is van elég baja szegénynek.
2012. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezért én nem dobnám...
2012. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszotokat nem dobom !! inkáb ki álok melte és ugy tudom hogy az 1-ik eset ugy történt hogy le itaták és rá vette a pasija
2012. márc. 27. 17:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem csak kur.va, de iszik is...


Azon már nem is csodálkozom, hogy a csajok hamarabb tanulnak meg szo.pni, mint tollal írni.

2012. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csodás...

Erre csak olyan szavakat találnék, amit kimoderálnának. A véleményemért meg gondolom ki is tiltanának.

Úgyhogy nem mondok semmit. De ha gondolod a lány szüleinek gratulálhatnál a nevemben!

2012. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ennyire kevesen háborodunk fel azon, hogy a leányzó rutinos pasizó és hozzáértő f@szszopó 13 évesen?

Szomorú...

2012. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
azért neked sem ártana a helyesírásra jobban figyelni. szörnyű hogy szopatni akarsz de a ész meg nincs meg hozzá
2012. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!