Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése ennek a szörnyű...

Mi a jelentése ennek a szörnyű álomnak?

Figyelt kérdés

Álmomban egy hajón voltam,nagy régi hajón és rettegtem.Valaki elől menekültem,aki meg akart ölni.Sötét volt csak gyertyák égtek és szobába menekültem,ahol volt egy ablak.Lépéseket hallottam,ezért el kezdtem sikoltozni.Valakit hívtam,de nem emlékszem a nevére,valószínűleg azt vártam tőle,hogy megment.Észrevettem egy ablakot,mögötte emberek voltak.Odafutottam,de nem fértem ki,mert keskeny volt.Kint a hajón egy csomó ember volt.Aztán sikerült az üveget betörnöm és kimásztam rajta,közben nagyon féltem és sírtam ,sikítottam.Az emberek pedig csak ott álltak és néztek.Sikerült kiszabadulnom.A kezem és a lábam tele volt szilánkokkal.Aztán jött egy férfi,aki ellátta a sebet.Mikor visszamentem az ablakhoz,ahol kimásztam láttam,hogy azok az emberek mind az én barátaim és családtagjaim.Nem is tudom leírni szavakkal,hogy mit éreztem.Szállingózni kezdtek az emberek és akkor láttam,hogy a párom áll és csak néz maga elé és folyik a könnye.A nővérem és a volt főnököm pedig összekuporodva zokog.Kiderült,hogy ez egy pszichológiai teszt volt,ahol ők nem segíthettek nekem,engem pedig nem akart senki sem megölni csak eljátszották.

Valahogy nem tudtam elhinni,hogy teszt ide vagy oda,senki sem szeret annyira,hogy megmentett volna ettől a rettegéstől!Kevés embert tört meg! De a volt főnökömet vajon miért?


2012. aug. 15. 08:26
 1/2 anonim válasza:
[link] itt beírod a kulcs szavakat és megfejtheted magadnak :) sok sikert hozzá
2012. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon erős. Nagyon szép...
2016. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!