Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudtam felébredni az...

Nem tudtam felébredni az álomból, hiába próbáltam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Álmomba valami nő kezdet el kiabálni(már nem emlékszem mit) megijedtem de tudatosult bennem hogy álmodok és hogy fel kell kell nem, valami furcsa érzés nehezedet rám, hiába próbáltam kinyitni a szemem, nem bírtam se megmozdulni. Tisztába voltam vele hogy "alszok" és hogy fel kell kell nem, kinyitnom a szemem, de semmi. A testem nem követte az utasításokat, mintha le lettem volna bénulva és le lett volna ragasztva a szemem. Tudtam hogy próbálom meg mozdítani de nem megy..

Aztán valami külső zaj hatására keltem fel. De azóta is azon gondolkodok hogy mitől lehetett ez?


2012. aug. 19. 00:28
 1/4 anonim válasza:

Szerintem semmi különleges..Leblokkolt az agyad.

Én tudatos álmodó vagyok,feltudom magam ébreszteni rémálmokból,de nálam is volt ilyen hogy egyszer csak nem sikerült.Nem kell egyből rosszra gondolni:D

2012. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi:D
2012. aug. 19. 00:50
 3/4 anonim válasza:
Velem is többször előfordult, hogy nem tudtam felkelni az álmomból, pedig akartam.
2012. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lídércnyomás. Nézz utána.
2013. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!