Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bekerít a sötétség? (részletek...

Bekerít a sötétség? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mostanában többször is álmodok olyat, hogy sötét helyeken mászkálok (ház,kastély)és csak minimum világítás van (pl fáklya). A legfurcsább az,hogy mindig tudom az utat. Olyan érzésem van mintha már jártam volna azon a bizonyos helyen. Általában az a célom, hogy valami természetfeletti lényt megöljek.Ja és nem vagyok játékfüggő.

2012. aug. 24. 07:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Érzésemet alátámasztja, hogy tegnap a netes tarot kártyáknál kétszer is az ördög lapot húztam. Érdekel az okkultizmus (főleg a hermetikus tanok) is de EGYSZER SEM próbáltam ki.
2012. aug. 24. 08:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne agyalj és ne beszélj be magadnak ilyen baromságokat. Lefekvés előtt relaxálj,esetleg jógázz, akkor nyugodtan alszol majd. És ne nézz horrorfilmeket.
2012. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló :) Én sosem szoktam horrorfilmeket nézni :p Én csak egy egyszerű álomfejtést kérek nem kötekedést :(
2012. aug. 24. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Bármilyen sötét dolog legyőzése álmodban önmagaddal folytatott harcot jelent. Az embernek akár tetszik neki, akár nem, van sötét oldala, ami egy idő után szükségtelenné válik. legalábbis egyes részei. Mivel tudatos ébrenlét idején nem tudsz ilyesmivel foglalkozni, álmaidban dolgozod fel, kísérled meg megszüntetni ezen negatív, szükségtelen tulajdonságokat. Ez, mivel ezen részek nem akarnak csak úgy egyszerűen elenyészni, harcként nyilvánul meg. Ha győzöl sem jelenti hogy megszabadultál az adott tulajdonságtól, de annyit mindenképp jelent hogy minden győzelem után te erősödsz, a tulajdonságod mellyel harcolsz, gyengül. Az ellenfél kinézete, ereje utal arra, hogy mely tulajdonságoddal küzdesz éppen. Ez olyan mint a népmesékben a hős utazása, ahol legyőzi a 3,7,és 12 fejű sárkányokat. A népmesék is a hős belső utazásáról szólnak, nem valós sárkányokkal vívott harcról. Próbáld feljegyezni mikor milyen lény jelenik meg ellenfeledként, és gondolkozz el azon, hogy ez milyen tulajdonságodat jelöli. Ne szégyelld bevallani, ha rendelkezel egy olyan tulajdonsággal amit nem szeretnél. Ha harcolsz ellene az azt jelenti, hogy le akarod győzni azt, tehát nem helyesled. Ha ébren megfejted mely tulajdonságot jelenti a rémkép ami ellen harcolsz álmodban, akkor ébren is tudsz ellene küzdeni. Például ha a büszkeséget testesíti meg a szörny, akkor szerény viselkedéssel az éber világban tudsz ellene harcolni. Naplót is jó ötlet vezetni erről, hogy tudd, mikor végeztél egy tulajdonsággal végleg, mert nem bukkan fel egy jó ideje. Nem biztos hogy egy tulajdonság mindig ugyanannak a lénynek az alakját veszi fel, ahogy egyre-másra győzöd le az újabb rétegeit. Mellékesen hozzátéve, azért ismered az utat mert a saját tudattalanodban mászkálsz, méghozzá nem tudatosan, tehát a tudattalanod önmagában tesz kirándulást. természetes hogy tudja az utat. A tudattalanod nem hazudik önmagának sem akarva, sem akaratlanul, míg az éber tudat lépten-nyomon ezt teszi mind önmagával, mind a tudattalannal. Önmagát nagyon könnyen átveri az éber tudat, de a tudattalant nem tudja, mert az objektív. Szerencse, hogy álombéli küzdelmekként nyilvánul meg a belső konfliktusod, és nem pszichés betegségként.
2012. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szörny alakja? Nem láttam mert valami sötét gomolygó füstben voltam. Annyit tudtam, hogy ott van és el kell szívnom az erejét.Ja és valami olyan szimbólum jelent meg mikor kerestem a szörnyet, hogy egy U betű aminek a két vége lefelé néz a belsejében meg I valami ilyesmi volt.(lehet, hogy ez semmit se jelent)
2012. aug. 24. 09:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Az i az u ellentéte. az u a legmélyebb magánhangzó, míg az i a legmagasabb. Ha az u fejjel lefelé áll, az negativitást jelent, mert attól hogy valami mély, alacsony rezgésszámú, még lehet pozitív, például a lassú mély, de nem túl erős hangok nyugtatnak. Az i ezzel szemben magas hangrendű magánhangzó, és általában pozitív dolgokhoz kapcsolják. Ha az i az u belsejében van, az jelentheti hogy a negativitás elnyeli a pozitív erőt, de jelentheti azt is hogy a pozitív erő behatol a negatívba(mint ahogy te is abba a sötétségbe) és kioltja azt. Ez attól függ melyik az erősebb, melyikből van több úgymond. A fejjel lefelé álló U emellett akár kaput is jelenthet, az I pedig fegyvert. Az hogy nincs határozott alakja annak, amivel harcolsz csak annyit jelent hogy nem vagy biztos abban mivel harcolsz, csak azzal, hogy amivel küzdesz az nem jó.
2012. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha az U egyenesen áll normál helyzetben?
2012. aug. 24. 10:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy lefelé nézz a két vége, hogy az U egyenes állású csak meghajlanak a végei.
2012. aug. 24. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja értem. akkor viszont nem u, hanem valami mást szimbolizál, nem a hangot és a betűt. Valószínűleg a tudatalattid egyéni szimbolikájának a része. Én nem tudhatom milyen képzettársításod fűződik hozzá.
2012. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy szörny erejét akarod elszívni?

Ez már sötét oldal gyanús. Lehet valójában te vagy a szörny és azt a természetfeletti valamicsodát békén kellene hagynod.

2012. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!