Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet ez a rémálom...

Mitől lehet ez a rémálom visszatérő, ha még soha ehhez hasonló nem történt velem?

Figyelt kérdés

Már 1 egész hete minden éjjel felriadok egy álomra... Arra ébredek, hogy izzadok, de közben fázok és gyorsan ver a szívem. Az álmom arról szól, hogy én este felé megyek haza edzésről és a ház előtt ül egy részeg pasas... És el kezd szólongatni, meg hívogatni és undorító dolgokat mond. Én elkezdek futni, de ő mindig elkapja a lábamat és ekkor ébredek fel. Miért egy pedofil szerepel a rémálmaiban? És miért visszatérő, hiszen semmi ilyesmi nem történt velem. Ötletek? 8Bunkó kommenteket legyetek szívesek, ne írjatok)

14L


2012. aug. 25. 21:15
 1/6 anonim válasza:
89%
2012. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%
Első vagyok. Néha azt mondják, ha sokszor van ugyanaz az álom, valószínű meg fog történni. De ez csak babona, ne aggódj! Lehet olyan filmet néztél, vagy bármi lehet:(
2012. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Egy részeg pedofil fogja elvenni a szüzességed!


Komolyra fordítva a szót, szerintem semmit nem jelent! Egyszer álmodtad, aztán gondolom elkezdtél rajt gondolkodni, miért történt. Az agyad megjegyezte, erre gondoltál, belevésődött az agyadba, ezért álmodba is újra előjött a dolog! No para, nincsen gond!

2012. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok nem így működnek, nem azt álmodod, ami megtörtént veled.

Az álmokat a tudatalatti vezérli,(több mélységű tudatszinten) és a tudatalatti a szimbolizmuson alapszik.

Ez minden embernél más, egyrészt egyes kultúrákon belül sok azonosság van, másrészt az emberi pszichének is vannak általános szabályai.


Ez egyértelműen szexuális töltetű álom.

Gondolom nem élsz még szexuális életet, de a dolog már érdekel.

A tudatalattidat legalább is biztos, hogy érdekli a szex, viszont az ismeretek hiánya, és a tapasztalatlanság miatt kételyek, és aggodalmak lehetnek benned.

Ezeket az aggodalmakat biztos, hogy táplálja valami.

Ez lehet reális dolog is.

Pl lehet, hogy valamikor kellemetlen érzéseket keltve érintett meg valaki, attól, hogy a tudatos éned már nem emlékszik rá, attól még lehet.

De lehet alaptalan is, mert a tudatalatti nem racionálisan gondolkozik. Bármilyen jelentéktelen momentumot félre tud magyarázni a tudatalatti, mert a logikai képessége egy 5 éves gyerek szintjén van.



A másik lehetőség különösnek tűnhet, de részemről azt mondom, hogy sokkal esélyesebb.

" a ház előtt ül egy részeg pasas... És el kezd szólongatni, meg hívogatni és undorító dolgokat mond"


Ezt is a te tudatalattid generálja, és így a tudatalattid vágyait is kifejezi!

Az, hogy vár rád, hogy szexre célozgat, az mind a te agyad szüleménye, és az elfojtott vágyaidat tükrözi.


Az ismeretlentől való félelem viszont menekülésre késztet.

Mélyebb tudatszinten viszont ismét az ösztönök, és a vágyak nyernek, hiszen hagyod magad utolérni.

(Ne feledd, az egész álmot a te agyad csinálja, tehát te hagyod saját magad utolérni)


Az utolérés, és elkapás pillanatában viszont nem tudsz, vagy nem mersz dönteni. Ezért kizökkensz a REM-ből és Bétába kerül az agyad, (felébredsz) hiszen a felelős döntéseket Bétában (éber állapotban) képes meghozni az agy.


Szóval röviden: érdekel a szex, de tartasz tőle, ezért még nem állsz rá készen.

Remélem, segítettem.

2012. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, úgy is mondhatnám, hogy mélyebb tudatszintekről most kerül egyre magasabbra, majd a tudatos énedbe is, hogy gyerekből felnőtté válsz.

Ez a folyamat kelt benned feszültségeket.

2012. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jot jelent, en jarok Istentiszteletekre, es egy idobe sokat foglalkoztunk az almokrol... 3 fele letezik, a testi, lelki (ez az amikorpl ehes vagy es azt almodod h eszel vmt.../ vagy tudatallatt van benned vm, hallottal v lattal egy dolgot ami benned maradt es megalmodod )

Es vannak olyan almok amik figyelmeztetesek... volt egy olyan amikor egy hetig almodta azt egy ferj h autobalesete van, es hivtak kuldoldre a felesege mondta h ne menjen, probalta lemondani az utat de nem sikerult... vegul elment es pont lezuhant a repulo... :(

Es lehet demonikus alom, ami meg meg akar felemliteni, almodban kinoznak v fura dolgok tortennek veled... ez azt jelenti h a demonol iranyitjak azt az almot...

Ha szeretned szivesen segitunk gyere el minden vasarnap 16:00tol 8ker békési u. 1-be tartjuk az Istentiszteletet...

Sokan jottek mar oda megfejteni az almaikat.

Es megszabadulni toluk. Ne felj csak jobb lehet.

2015. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!