Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már egy csomószor előfordult...

Már egy csomószor előfordult hogy azt álmodtam hogy megyek fel a lépcsőn elvesztem az egyensúlyom és hátraesek. Zuhanok. és erre mindig felébredek . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

az asztráltested ki akar szakadni a fizikai testedből, ezért érzed, hogy zuhansz, ha legközelebb megtörténik ez a zuhanós érzés, akkor lazulj el, élvezd hogy zuhansz, nem fogsz földetérni, akár mennyit zuhansz, csak hagyd, hogy történjen, egyszer csak abbamarad a zuhanó érzés és annak ellenére, hogy alszol, cvsukva van a szemed,, látod a szobádat, az öntudatot kilép a testedből.

nekem volt már ilyen, csak nem lépcsőről zuhantam, hanem addig koncentráltam arra hogy zuhanjak, amíg el nem kezdődött. Lehet hogy nem fog eszedbe jutni a lépcsős álomnál, hogy el kell engedni magad zuhanáskor, de próbáld meg minden alkalommal elérni.

2012. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!