Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért van az hogy sokszor sok...

Mért van az hogy sokszor sok szituációba dezsávűm van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hibás a mátrixod.
2012. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem azt jelenti,hogy azon az úton jársz,amin kell.
2012. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
18:37: jó is lenne
2012. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Örülj neki.... nekem sosincs kéznél a dézsám mikor kéne.
2012. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kapuciner válasza:

A Wikipedia szerint:

"A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból. A leedsi egyetem emlékezetkutató csoportja hipnózissal sikeresen előidézte a jelenséget. Ugyanez a kutatócsoport beszámolt egy vak emberről, aki szintén átélte a déjà vu-t halláson, szagláson és tapintáson keresztül. A vizsgálatoktól azt várják, hogy jobban megértsék a memória működését. Chris Moulin brit kutató és csapata szerint az emlékezet pillanatnyi zavara okozza. Egyik sem egyértelműen bizonyított tudományos magyarázat, sokan ezért a vallásban keresik a választ, mint például a reinkarnációban."


Ez magyarra fordítva annyit jelent hogy a tudósoknak fingjuk sincs , hogy mitől van.

akit mélységéban érdekel a téma, az itt talál infót:

[link]


Személy szerint nekem az a véleményem, hogy mivel az agy másodpercenként 400 milliárd bitnyi ( számoljuk csak ki hogy az hány Pentium 4 esnek felel meg !) információt dolgoz fel, de mi csak 2000-re figyelünk. Az agyunk a többi információt is fogadja, de még nem veszi őket figyelembe. Ehhez még hozzájárul, hogy pusztulnak is az agysejtek (pl egy kiadós berugás után :) , vagyis a "Dezsavű" akkor jelentkezik, amikor az adott pillanatot nincs mihez kapcsolni, mert vagy meghalt, vagy az ú.n. nem feldolgozott kategóriához akarja az agyunk az infót kapcsolni, és zavar (zárlat) keletkezik.


erről bővebben itt:

[link]

2012. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ
2012. szept. 3. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Neme akarlak megijeszteni, de már komoly összefüggéseket találtak a sok dezsávű és az epilepsziára való hajlam között...
2012. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 30 válaszoló nem úgy értem h minden nap 5x hanem pl 1 hónapban 2x
2012. szept. 9. 17:44
 9/9 kapuciner válasza:

Még valamit : ha sokat "rugózol" egy dolgon, akkor annak a vetületeit véled felismerni (nagy valószínűséggel..)


Ha mégsem, akkor viszont olvass el egy-két reinkarnációt fejtegető szakirodalmat :)

2013. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!