Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha voltatok hasonló szituációb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltatok hasonló szituációba, akkor ti mit tetettek?

Figyelt kérdés
Az exem féléve megkeresett, hogy béküljünk ki de én elküldtem, azóta van neki barátnője és ez engem nem zavart. Az utóbbi időben viszont nagyon zavar és gyakran gondolok rá.Ez azért van mert feltépett egy mély sebet? Én büszkeségből és hogy elkerüljem az újabb csalódást elutasítottam,amit ma nagyon bánok... Most mi tevő legyek? Számára én már nem jelentek semmit? Valljam be az érzéseimet, és azt hogy hibáztam mikor elküldtem?? (gondolom a barátnője miatt úgyis elküldene, kinevetne)
2011. nov. 6. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok milyen válaszokat kapsz! Ez a téma engem is érdekelne!
2011. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

tipikus nő vagy

birtokolni akarsz mindenkit

ha szeretted, miért küldted el?

de ha már ilyen pi.csa voltál, ne menny a nyakára sírni, főleg, ha van barátnője...

szutyok...

2011. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ezt elkúrtad ha szeretted és elküldted.

az elővigyázatosságot értem hogy nem akartál csalódni mégegyszer de ha már féltékeny vagy akkor vagy szereted vagy pedig csak tényleg birtokolni akarod és amint ez megtörténik nem fog érdekelni hogy mi van veletek.

szerintem hagyd ne féltékenykedj (mert ez az) és keress egy másik pasit ha ezzel az exeddel nem működött valamiért akkor miért erőltetnéd mégegyszer??

szerintem te sem gondoltad ezt végig csak gyorsan írtál egy kérdést ide nemigaz?

2011. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél újra vele lenni? Azért, hogy ne legyen a másik lánnyal és ne bántsa az egódat vagy pedig még mindig szereted és képes vagy túllépni azokon a sérelmeken problémákon, amelyek miatt vége lett a kapcsolatnak anno?


Gyakori, hogy az ember furcsán érez, ha a volt párját valakivel együtt látja. Nehéz ezt feldolgozni.

Talán úgy a legegyszerűbb, ha az ember visszaemlékszik, hogy miért is lett vége a kapcsolatának és újra szembesül azokkal a gondokkal, amiket akkor nem tudott megoldani.

A sérelmek, gondok és bajok idővel "megszépülnek" és újra elhisszük, hogy működhet a dolog. Tényleg működhet?

2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne túl szép belerondítani az új kapcsolatába, pláne akkor, ha jól megvannak az új lánnyal, és boldog kapcsolat elé nézhetnének együtt - a te kavarásod nélkül. Persze csak te tudhatod, hogy tényleg egymásnak teremtett-e benneteket az ég, és hogy ő még szerethet-e téged esetleg. De ne gondolkozz sokáig, mert ki tudja, hogy az új lány már most mennyire szerelmes, szegény nagyot fog koppanni miattatok, ha újra egymásra találtok...
2011. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe...
2011. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érzed ezt, mivel ahogy leírtad: büszkeségből küldted el. És nem azért, mert így is éreztél. Nem zártad le a kapcsolatot. Szerintem mostmár hagyd, hogy boldog legyen. Ne zavard össze.
2011. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!