Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennél te a helyemben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél te a helyemben ha a adott szituációba kerülnél?

Figyelt kérdés

Elnézést ha hosszú, a lényeg az utolsó két bekezdés!


Adott egy 4 éves kapcsolat, ami most az egyetem elkezdése miatt hullámvölgybe került. Eddig legtöbbször mindig kimásztunk, de most nagyon megbántott a párom. Úgy érzem ezt már nem tudom megbocsátani neki.


Kezdődött apróbb hazugságokkal, majd volt egy megcsalás is, ekkor véget vetettem a kapcsolatnak. Eltelt kb. 1.5-2 hónap, mikor a párom megkeresett, nem akartam békülni, de abba belementem, hogy ameddig nem lesz más néha hancúrozunk de semmi több.

Eltelt azóta 4 hónap és ismét szerelmes lettem belé, ő is azt mondja, hogy szeret, de nem igazán bizonyítja.

Megint rajtakaptam több apró füllentésen, az a kis idő is ami nekünk jut, ő inkább a haverjával tölti. Ezért már sokszor vitatkoztunk de már betelt a pohár, megígérte változtat, de 1-2 nap alatt nem fog menni. Kapott egy hónapot, szépen is alakult minden.


Erre a mai napon, amire nagyon mérges lettem:

Úgy volt náluk alszom, felhívtam, hogy mehetek e akkor, mondta igen. Oda értem, az öccse jött ki és azt mondta kb. 5 perce mentek el a haverjával, egy helyi szórakozóhelyre. Felhívtam ki volt kapcsolva, hát elindultam haza, de annyira mérges voltam, visszafordultam, gondoltam megmondom az anyukájának engedjen be hazavárom, mire visszaértem (kb. 2 perc) láttam, hogy ég a szobájába a villany. Hazajöttem, felhívattam egyik haverommal a vezetkesüket és a telefonhoz kérte és jött is. Ez az egész kb. 10 perc volt. Mire a telefonba azt mondta, hogy szeret, de most maga akar lenni, majd ha jövök megint haza beszélünk, addig ne is hívjam, mert gondolkodnia kell. Letette. Ezután nem értem már el egyiken sem, így csak hagytam egy üzit a telefonján, hogy nekem nem kell: befejeztem veled, kérlek hozd át anyunak a cuccaimat ameddig nem leszek itthon, az tieid pedig összeszedtem és odaadja, s soha többet nem akarok hallani rólad!


Jól döntöttem? 20/L 28/F



2012. márc. 18. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól betépnék a helyedben.


Reklám:

2012. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól döntöttél
2012. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen reklám?


[link]

2012. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LAPÁT!
2012. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó döntés.
2012. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól, de már az első megcsalás után is dobni kellett volna.

Mindegy, így is jó. Vissza ne fogadd!

2012. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. autómatikus google reklám szokott lenni az első kommentbe,holnap küldök screenshot-ot
2012. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!