Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés! Hozzáértők segítsé...

Álomfejtés! Hozzáértők segítségét várom. (? )

Figyelt kérdés
Kb. 8-9 évesen szinte mindennap ugyanazt álmodtam: Mamám nappalijába vagyok a családommal, majd jön egy szörny és üldöz minket. Befutunk a másik szobába, ami az én gyerekszobám, ami a MI házunkban van, nem mamáéban. Próbáljuk az ajtót becsukni, mert a szörny be akar jönni, de nem sikerül, bejön. Leveszi a "fejét" és kiderül, hogy csak keresztapám volt beöltözve. Itt a vége. Nagyon sokszor, mindennap ezt álmodtam kb. 2 hónapig. 11 évesem tudtam meg, hogy keresztapám megcsalta a feleségét és elválnak. Azóta nem tartjuk a kapcsolatot, nem foglalkozik velem. Álom jelentése? Lehet, hogy a közelgő válásnak van valami köze hozzá? 14L

2012. szept. 3. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szörnyű szemedben K. apád álnoksága. A szörnyűség testet öltött a képzeletedben, és az láttad.

Levette a szörny a fejét(tudat alatt tudtad, hogy megcsalja a feleségét. ).

2012. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fej levétele azt is jelentheti, hogy előbb-utóbb fény derült az igazságra.
2012. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:O ez nagyon megdöbbentett, hogy már előre tudat alatt sejthettem valamit
2012. szept. 3. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha voltak még hasonló esetek, hogy előre megálmodtál vagy megéreztél dolgokat, lehet, hogy jobban kellene figyelned ezekre a jelekre. :) Nem mindenkinek van ilyen képessége 8sajnos).
2012. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. gyakorikerdesek.hu

2. hozzáértők


Válassz egyet a kettő közül, mert ezek kizárják egymást.

2012. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
voltak hasonlók... igaz, eddig szerencsére csak 3 haláleset volt a családban, de mindhármat tudhattam volna... de sajnos későn figyeltem fel rá :|
2012. szept. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!