Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az álmoknak több jelentése van és hogy vannak álomfejtő szótárak, de ezt az álmot most azért kérdezem meg hogy mit jelent, mert egész végig ismerős környéken játszódott és nem szoktam ilyen élethűt álmodni. Úgy kezdődött az álmom, hogy a barátnőimmel (volt köztük pár olyan is akiket annyira nem szeretek) elmentünk megünnepelni a barátnőnk szülinapját a deák térre, hogy majd belökjük őt a szökőkútba. Amikor megláttam a szökőkutat minden rendeben volt, de ahogy egyre inkább közeledtem, egyre inkább kissebb lett a szökőkút, végül amikor odaértem nem maradt más belőle csak egy olyan 2 méter mély kiszáradt gödör. Elkezdtem mondani, hogy most mit csináljunk a barátnőnk szülinapjára, és elkezdtem lelocsolni a szülinapost vízzel amit egy csapból hoztam. Mindenki megharagudott rám, hogy miért locsolkodom, meg hogy miért hoztam őket egy kiszáradt gödörhöz, erre én beleültem a gödörbe, és ott üldögéltem. Valami ötlet? :D

2012. aug. 21. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ember fiától nem félek...

de az álomfejtés kategória...

... megrémít

2012. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy félsz új dolgokat kitalálni/cselekedni barárnőid mellet, mert félsz, hogy nekik esetleg nem tetszene. Talán volt is már hasonló tapasztalatod, és ezt vetítette le az agyad az álmodban.
2012. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!