Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog ilyet álmodni?

Normális dolog ilyet álmodni?

Figyelt kérdés

Már kétszer álmodtam olyat, hogy valaki meghalt. Nem láttam őket meghalni, csak megvolt a tudat.

Egyik nap meg azt álmodtam, hogy elütötte egy autó először a cicámat, majd apukámat. Normális ez, vagy elmebetegség bújkál bennem? Félek, hogy nem vagyok komplett.

Nagyon lehangol ez.:(


2010. jan. 1. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Aludd ki magad jól és felejtsd el. :D

Mindenki álmodik hülyeségeket, így dolgozod fel a valós életbeli terhelést.

2010. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincsen semmi bajod, az agy sok mindenre képes!Ne érezd ettől rossznak magad, mert nem direkt csináltad, és ezzel nem ártottál nekik! Az álmokat meg azt mondják nem szó szerint kell értelmezni!:)

Semmi bajod!

2010. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak álom, én már álmomban megöltem a saját családomat is egyszer, pedig sosem tennék ilyet, szeretem őket. Nem jelent semmit:D
2010. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szereted édesapádat is meg a cicádat is, a valóságban tudat alatt félted őket a tragédiáktól. És álmodban az a kép jön elő, amitől félsz. Nincs semmi gond, örülj hogy van kiket szeretned!!
2010. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretem a családomat (ebbe a cicák is beletartoznak:) )!
2010. jan. 1. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs semmi bajod! Én is szoktam olyan cifrát álmodni, hogy szégyellem. Pl. lefeküdtem anyum munkatársával aki nő, és én is az vagyok, meg meghalt az egész családom, meg azt is álmodtam, hogy kutyát szültem és ilyenek. Eleinte megviseltek, de mostmár nem izgat egyáltalán
2010. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

anyukám még olyan 10 éves korában azt álmodta,hogy a macskáját a szomszéd állatorvos kutyája megfojtotta és az állatorvos kilökte a szemétdombjára.


másnap a macskát megtalálták az állatorvos szemétdombján. :S:S

2010. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!