Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek az álmok mit jelentenek?

Ezek az álmok mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Már a héten kb 4x álmodtam ilyet, de mindegyik hasonló volt, itt járkáltam az udvaron este tájékon, és elkezd üldözni valami zombiszerű ember, ami előttem legyilkol jó néhány másik embert, aztán bemenekülök a házunk előtti kis házba, és mindig azzal végződik, hogy betöri az ajtót a kezével, és nyitná ki a zárját . ekkor felkelek
2012. szept. 8. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A rémálmok gyakran akkor jelentkeznek, ha lefekvés előtt valami rémisztő filmet nézel.

Velem gyakran megtörtént régebben, hogy RPG Maker 2000 figura voltam az álmomban, és úgy éreztem, hogy valaki irányít. Lefekvés előtt 8 órát játszottam az Amnézia nevű játékot.

2012. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj ezt elfelejtettem: utoljára már jónéhány éve néztem úgymond "horrorfilmet" és játékkal max wow vagy rts-ekkel tolom
2012. szept. 8. 22:06
 3/5 chrishu ***** válasza:
Semmit nem jelent. Viszont ha továbbra is félsz vegyél!tölts le egy horrorjátékot mert az segít legyőzni a félelmet
2012. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tudatalattid fél valamitől amit az álomba hoz ki.És ezzel azt szeretné üzenni,hogy le kell győznőd amitől félsz,túl kell lépni valami eseten ha történt nemrég veled vagy félelmen,mert te azt a valóságba nem érzed vagy próbálod tusálni ,de az álom segítséget kér,hogy késned kell. 10 éve vagyok álomfejtő. Szép napot!
2012. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Késned" helyett akartam írni,hogy "lépned"
2012. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!