Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem hiszek ezekben a misztikus dolgokban de abban hogy az álmok jelentenek valamit abban igen!

Az álmos könyvet nem tudom úgy értelmezni mivel csak szavak vannak benne :(

Kicsit hosszú lesz de leírom. Megköszönöm ha végigolvasod és segítesz :)


Szóval...


1.Egy régi szerelmemmel álmodtam, egy zene is szólt az álmomban majd pár nap múlva megláttam neki facebookon ezt a zenét( kicsit meglepődtem).


2. Egy hatalmas buliban voltam egy emeletes hátban (3 emelet ha jelentene valamit) és volt valami hagyomány amit nem ismeretem, hogy ha megszólal egy bizonyos zene akkor mindenki ad annak egy csókot/puszit akit szeret. Én nem adtam senkinek de hármat kaptam. Aztán láttam mind a három férfi arcát és ebből csak egyet ismertem,egy eltűnt egy pedig végig szerepelt az álmomban.


Röviden ennyi. Jelenthet valamit az első álom?A második? Esetleg a másodikban a 3-mas szám?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 28. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem hogy a második álmomban szerepelt a testvérem is.
2012. júl. 28. 15:59
 2/7 anonim válasza:
Én egyszer hallottam, hogy ha váratlanul olyannal álmodunk, akire nem gondoltunk mostanában, akkor ő gondolt ránk, azért álmodunk vele :) Nekem is volt ilyen álmom régi szerelmemmel
2012. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. júl. 28. 16:40
 4/7 xperialaci válasza:

az első almod azt jelenti hogy babonás vagy.

a második álmod meg hogy hülye vagy.

2012. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen a másodikra én is ezt mondtam...:D de gondolom hátha tud valaki valamit...:D

Köszi a választ! :D

2012. júl. 28. 19:24
 6/7 anonim válasza:
Nem nem hülye. Vannak ilyen álmok.: ) Velem is volt hasonló csak meg is történt:S Azt álmodtam hogy a nagymamám tüdőrákot kap és meghal (ezt hat évesen álmodtam)Nekem a mama volt a mindenem. Abba a hónapba sajnos meg is halt. Csak nem tüdőrák hanem szívroham volt. Mamával azóta is álmodok.:/ Aztán azt álmodtam hogy a macskámat elüti az utcánkba egy autó és meghal.:// Azon a héten még meg is halt ..Csak egy kutya kapta el ez volt a különbség. És még sok ilyen történt . Aztán megálmodtam hogy keresztapu meghal. Meg is halt. Ezzel kezdődött minden. ( Ezek az álmok után történtek meg!!)Azóta is néha félek elaludni nehogy megint ez legyen. Aztán tőlem akár hülyének is nézhettek de ez van. Ez történt és kész. Néha még azóta is magamat hibáztatom.
2012. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és sajnálom ezeket az eseteket :(

Akkor te azt mondnod jelent valamit? Jelenthet a hármas szám valamit? Esetleg a régi szerelem és a zene? Volt aki azt mondta kerüljek hozzá megint közel...nem hiszem hogy ezt jelentené...

2012. aug. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!