Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Borzalmas álmom volt az...

Borzalmas álmom volt az éjszaka, sajnos csak emlék foszlányok maradtak, de az is nagyon rossz! Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Agyon vertem,vagy verték (ez a rész nem tiszta) a saját gyerekeimet,csak arra emlékszek hogy a kis testüket találtam meg és ,hogy már nem éltek!!!Mikor felébredtem ki mentem a szobába és megnéznem őket ,hogy rendbe vannak-e.Ez jelent valamit?????
2012. szept. 12. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármit is jelent, szinte biztosan nem azt, hogy meg akarod ölni őket, vagy hogy bajuk lesz. Inkább magadban keress valami okot. A saját életedet gondold végig, hogy minden rendben van-e. Ha tudat alatt nyomaszt valami, akkor mondjuk nem biztos, hogy így magadtól rájössz.

Pl. ilyeneket keress: megaláztatás (folyamatos vagy egyszeri), pl. boltban nem szolgáltak ki, vagy hasonló, férjed nem hallgat meg, valaki nem tiszteli a véleményed, valamilyen téren nem tudsz ötről a hatra jutni, akárhogy próbálkozol, stb.


De az is lehet, hogy semmit nem jelent, csak sokat ettél este, vagy hasonló.

2012. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A legtobb álom,forditva mukodik és ez azt jelenti hogy az elentéjelessz anak amit álmoduna...
2012. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmit nem jelent, ne törődj vele. Lehet valami ilyesmi filmet néztél vagy , pl. híradóba is mondták ,hogy egy szülő megverte a gyerekeit. Lehet nem nézted hanem csak hallottad és ez este beindította a fantáziád. Semmi probléma. Élj tovább boldogan.
2013. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok, egy kicsit elnéztem a dátumot . Bocsi. :-D
2013. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!