Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én és a barátnőm ugyanazt...

Én és a barátnőm ugyanazt álmodtuk. Ez valamire utalhat?

Figyelt kérdés
Az álom lényege,hogy elszökik otthonról hozzám,és itt is marad.Mindketten ugyanezt álmodtuk,csak néhány eltéréssel.(Az enyémben reggelre elment.)
2012. szept. 15. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Véletlen.
2012. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Véletlenek nincsenek. Lehet, hogy valamilyen közös programban fogtok részt venni vagy ugyanarra vágytok (pl. utazás), és ez így jelent meg.
2012. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lehet köze van ahhoz,hogy messzi lakik,és már nagyon szeretnénk találkozni?(Még sosem taliztunk élőben.)
2012. szept. 15. 12:21
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
véletlenek nincsenek? lol. nekem is volt már hogy valakivel ugyanazt álmodtuk. (elmentünk a strandra), aztán semmire se utalt mert ősz volt
2012. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: az álmokat nem szó szerint kell értelmezni...
2012. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Kedves balfékek! (Akinek nem inge, NE vegye magára!)


Én hiszem, hogy az álmoknak jelentése van és biztos ennek is van. Kérdező, szerintem nem véletlen, hogy ugyanazt álmodtátok. Ha a lényeg ugyanaz, biztos, hogy van valami fontos jelentősége a dolognak. Te nem így gondolod?

2012. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves balfék utolsó válaszoló!


Volt már, hogy egy másik családtagommal ugyanazt álmodtuk mindketten, hogy elmegyünk vásárolni és megkerget a kutya. Másnap vasárnap volt, zárva voltak a boltok, VAGYIS LEHETETLEN LETT VOLNA, HOGY MEGTÖRTÉNJEN! Szerinted ennek mi lehetne a jelentősége? Segítek: semmi...

2012. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Nem lehetetlen, csak te nem hiszel benne. Aki nem hisz benne, ne is írjon ide, habár ezt nem én döntöm el. Boltozás, teljesen hétköznapi dolog. A kérdező viszont egy olyan találkozásról álmodhatott, ami még nem történt meg vele. Találkozni egy olyan emberrel, akit élőben még nem ismert meg. x)


Tudod mit, neked nem is magyarázok, mert felesleges.

2012. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó : <3
2012. szept. 15. 20:38
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pont az ne írjon ide, aki nem kíváncsi a véleményünkre... te ha egy kérdést felteszel, nem a véleményekre vagy kíváncsi? B@zdmeg, ha te azt hiszed, hogy ez jelent valamit, hidd, de ne itt kérdezősködj akkor! Utálom az ilyen embereket...
2012. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!